2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

عزیزم دو مدل حق طلاق داریم یکی همون شروط ضمن عقد هست که موقع عقد میگیری ولی اعتبارش از دومی که بهت میگم کمتره. حالت دوم اینه که با عقد نامه میری یک دفتر اسناد رسمی و رسما حق طلاق میگیری. حق طلاق بلاعزل و رسمی بگیر. اگه همسرت راضی بود حق طلاق بدون بذل مهریه بگیر. بازم سوالی داشتی بپرس

2714

[QUOTE=115096548]عزیزم دو مدل حق طلاق داریم یکی همون شروط ضمن عقد هست که موقع عقد میگیری ولی اعتبارش از دومی که بهت م ...[/QUOTبهم؟من ببح

تورو خدا بهتر توضیح بده همون حق طلاقی که خوبه بگو ازش بگیرم خیانت کرده قراره حق طلاق بده بهم؟من ببخشمش

اگر شک داری که همسرت بعد از عقد حق طلاق بهت میده یا نه قبل عقد برید همون دفتر اسناد رسمی و ازش تعهد ...

نه ازدواج کردم خیانت کرده گفتم حق طلاق بده بمونم...الان بریم محضر بازه عصربریم؟

[QUOTE=115096548]عزیزم دو مدل حق طلاق داریم یکی همون شروط ضمن عقد هست که موقع عقد میگیری ولی اعتبارش ...

خب متوجه شدم. ببین با همسرت و ترجیحا پدرت برو دفتر اسناد رسمی . عقد نامه رو ببر و بگو حق طلاق بلاعزل برات تنظیم کنه. امضا همسرت رو بگیر. 

الان چون همسرت اشتباه کرده لطفا لطفا حق طلاق بدون بذال مهریه ازش بگیر. یکبار هم خودت قبلش تنها برو همون دفتر اسناد رسمی با سر دفتر صحبت کن و همه چی رو بهش بگو تا کمکت کنه.

2706