1662
1605

میشه بیاین راهنمایی کنیم منو؟

به فرض اگه کسی  بخواد همسری رو جذب کنه با مشخضاتی که توی ذهنشه(اینکه همسرم چه تیپی داره...چه ظااهری داره...یا اینکه از چی خووشش میاد...رفتارش....طرز حرف زدنش و.....)

نوشتن این چیزا به صورت یه لیست و یا حرف زدن باهاش تاثیر داره روی جذبش؟!🙈

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستید😇💜

نمیشه 

از افرادی که حسود هستند دوری کنید .از افرادی ک حرمت نگه نمیدارن دوری کنید . هرکسی لایق دوستی نیست . افشا کردن اسرار کسی ک وقت دوستی بهت اطمینان کرده فقط نشانه شخصیت ضعیف و نادرست فرده

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1677
1668
اخه چطوری

اینکه بنویسی دوست دارم قدش فلاان باشه...تیپش فلاان جووور باشه.....فلان جور صحبت کنه و.....

و اینکه خودت هم براش نامه بنویسی و باهاش صحبت کنی

هیچی فقط مدام تو ذهنم ظاهرشو تجسم میکردم هی ب همه میگفتم من همچین پسری رو میخام چون ب هرررچیزی ک ف ...

منممم همش میگم فلاان تیپ فلاان ظااهر فلاان اخلااق.....یعنی جدب میشه؟؟؟

سرعت این جذب بستگی به شدت ارتعاشات داره؟؟؟

منظورم مدت زمای که طول میکشه تا بهش برسیم

منم به قانون جذب اعتقاد دارم به نظرم هر فکری که میکنی یا چیزی که میخوای بهت داده میشه و به مرور به د ...

زمانش بستگی به چی داره

چطوری رها کنم یعنی؟

ینی خودتو خوشبختیتو وابسته به اومدن اون ندونی 

نگی اگه این شخص نیاد من بدبخت میشم 

از زندگیه مجردیت لذت ببری

و بگی هر طور که شد حتی با یه فرد غیر این شخصیتی ک نوشتمم ازدواج کنم بازم به نفع خودمه و در راستای هدفمه و باعث میشه من خوشبخت شم 

خلاصه هر چی پیش اید خوش اید 

شد شد نشد نشد 

حدیث داریم از امام صادق تو این مایه ها که اگه همونقدر که واسه  خواستت از خدا ذوق داری برسی و فک میکنی باعث خوشحالیته 

همونقدرم حس کنی اگه این اتفاق نیوفته ام باعث نمیشه خوشحال نباشیو چیزیو از دست داده باشی اونموقع میتونی مطمئن باشی به اجابتش از جانب خدا 

1645