2410
2553
اگه میتونی برو دکتر اگه نه که آنتی بیوتیک سر خود مصرف کن  اون اوایل که درد میگیره پونه و بابون ...

مشکلم اینه دکتر رفتم همه جوره معاینه کرد گفت مشکلی نمیبینم هیچ دارویی هم نداد صبحش دیدم صورتم باد کرده شدید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم انگار دندونام عفونت کرده دو روزه بخور پونه میدم فرق نکرده معلوم نیس مشکلم چیه اول تب و لرز بود ح ...

سلام منم دندون ام عفونت شدید کرد سر درددای شدید داشتم یه طرف صورتم ورم کرده بود مث یه آلوچه تولپم ورم داشت .دکتر ا که انتی بیوتیک میدادن و میگفتن دعا کن از تودهنت باز شه .داشتم سکته میکردم رفتم دکتر طب سنتی یه بسته نمک دریا داد گفت با اب دوتا لیمو و یک لیتر آب و یک چهارم نمک حدود یک کیلو  بود کل بستش قاطی کردم قرقره کردن سریع عفونت جمع کرد.از کنار لثه مثل ابسه تخلیه شد

منم انگار دندونام عفونت کرده دو روزه بخور پونه میدم فرق نکرده معلوم نیس مشکلم چیه اول تب و لرز بود ح ...

من دندونم نیاز به عصب کشی داشته دکتر پرش کرده بود درد نداشت ولی همون دندون پایش عفونت کرد و عوارضشو هنوزدارم مبکشم.بفکر باش ساده نگیرش اگه مثل مال من باشه خدانکرده از روصورتت تخلیه بشه یه  عمر جاش میمونه.من با دستمیزدم به دندونم راحت تکون میخورد .همین نمک دریا رو با لیمو امتحان کن جواب میده.بعدش اگه دندون ترمیمی یا خراب داری درستش کن با عفونت هیچ دکتری دست نمیزنه

2720
سلام منم دندون ام عفونت شدید کرد سر درددای شدید داشتم یه طرف صورتم ورم کرده بود مث یه آلوچه تولپم ور ...

ممنون عزیزم خیلی طب اسلامی سنتی رو بیشتر قبول دارم ان شاءالله جواب بده صورتم اینقدر باد کرده نمیتونم چیزی بخورم یا حرف بزنم

ممنون عزیزم خیلی طب اسلامی سنتی رو بیشتر قبول دارم ان شاءالله جواب بده صورتم اینقدر باد کرده نمیتونم ...

انشالله خوب میشه برا من دهنم باز نمی شد زبونمم تکون نمی خورد 

2714