1600
1605

عفونت واژن؟ میگن عسل رو با اپلیکاتور وارد واژن کنید بعد دوهفته خوب میشی

بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است...

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

1613

منم انگار دندونام عفونت کرده دو روزه بخور پونه میدم فرق نکرده معلوم نیس مشکلم چیه اول تب و لرز بود حالا شدید یه طرف صورتم باد کرده بچه ها کسی تجربه درمان گیاهی این مورد رو داره؟

من عنبرنسا  

و کنارش مترو 

وشستشو با ژل

شورت نخی

و نپوشیدن شورت در شب

خودمو درمان کردم

من خیلی مراقبت میکنم

رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با امدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا می دونم آدم خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها.دوست گلم اگه مشکل پوستی از نوع خاص داری  پی ام بده شاید من همان فرستاده ای  باشم که تو راه به وسیله فردی درمان کرد ......                                ♥لا حول ولا قوة الا بالله العلي العظيم♥
1432
ازدواج نکردم :/

😁شرمنده راه حلی ندارم

بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است...

بشین تو جوش شیرین و آب 

بتادین و آب 

سرکه و آب 

البته زیادی هم نباید اسیدی بشه خودش باعث عفونت میشه 

بری دکتر بهتره 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
منم انگار دندونام عفونت کرده دو روزه بخور پونه میدم فرق نکرده معلوم نیس مشکلم چیه اول تب و لرز بود ح ...

اگه میتونی برو دکتر اگه نه که آنتی بیوتیک سر خود مصرف کن 

اون اوایل که درد میگیره پونه و بابونه خوبه ولی الان برا تو فقط دارو درستش میکنه 

1523
اگه میتونی برو دکتر اگه نه که آنتی بیوتیک سر خود مصرف کن  اون اوایل که درد میگیره پونه و بابون ...

مشکلم اینه دکتر رفتم همه جوره معاینه کرد گفت مشکلی نمیبینم هیچ دارویی هم نداد صبحش دیدم صورتم باد کرده شدید

منم انگار دندونام عفونت کرده دو روزه بخور پونه میدم فرق نکرده معلوم نیس مشکلم چیه اول تب و لرز بود ح ...

سلام منم دندون ام عفونت شدید کرد سر درددای شدید داشتم یه طرف صورتم ورم کرده بود مث یه آلوچه تولپم ورم داشت .دکتر ا که انتی بیوتیک میدادن و میگفتن دعا کن از تودهنت باز شه .داشتم سکته میکردم رفتم دکتر طب سنتی یه بسته نمک دریا داد گفت با اب دوتا لیمو و یک لیتر آب و یک چهارم نمک حدود یک کیلو  بود کل بستش قاطی کردم قرقره کردن سریع عفونت جمع کرد.از کنار لثه مثل ابسه تخلیه شد

من دندونم نیاز به عصب کشی داشته دکتر پرش کرده بود درد نداشت ولی همون دندون پایش عفونت کرد و عوارضشو هنوزدارم مبکشم.بفکر باش ساده نگیرش اگه مثل مال من باشه خدانکرده از روصورتت تخلیه بشه یه  عمر جاش میمونه.من با دستمیزدم به دندونم راحت تکون میخورد .همین نمک دریا رو با لیمو امتحان کن جواب میده.بعدش اگه دندون ترمیمی یا خراب داری درستش کن با عفونت هیچ دکتری دست نمیزنه

سلام منم دندون ام عفونت شدید کرد سر درددای شدید داشتم یه طرف صورتم ورم کرده بود مث یه آلوچه تولپم ور ...

ممنون عزیزم خیلی طب اسلامی سنتی رو بیشتر قبول دارم ان شاءالله جواب بده صورتم اینقدر باد کرده نمیتونم چیزی بخورم یا حرف بزنم

1578