2733
2734
عنوان

بچه هاممکنه جنسیت بچه اشتباه بشه؟؟

250 بازدید | 25 پست

من سونو ان تی و آنومالی هردوگفتن دخت. بعد دیروز دکترم صداقلب بچه روگوش میدا گفت ب پسرمیخوره...ینی ممکنه عوض شه یا دکترم اشتباه کرده؟؟

ندیدم در جهان بهتر ز مادر...سروجانم همه بادا فدایت❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

کی تا حالا از رو صدای قلب جنسیت میگفتن🤪

نه آنومالی 99درصد درسته

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

۹۰ درصد اینایی که میان تاپیک میزنن شاید اشتباه شده بچشون دختره که دوست داشتن پسر باشه. البته هر کسی حق داره یه جنسیت رو بیشتر دوست داشته باشه ولی وقتی اونی که دلش خواسته نشده هی به در و دیوار نزنه که شاید اشتباه شده باشه. بخدا جنین میفهمه😔😔😔😔

تا ماه 8 به دوستم گفتن دختره

37 هفته رفته بود سونو گفتن خانم پسرت سالمه

اینقدر شوکه شده بود که نگو

بعد از زایمانش بهش زنگ زدم گفت بچم دختر بود پسر دادن بغلم

خدایا خودت مراقب هدیه ات باش ❤ برای سلامتی نی نی تو دلم دعا کنین ❤
2706