2726
عنوان

هاله ی کمرنگ روی بیبی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 694 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
۴-۵روزه گذشته از موعد

نمی خوام ناامیدت کنم ولی من سه روز مونده به پری و دوروز بعدش 

شیش تا بیبی چک داشتم که هاله داشت و اول با چراغ قوه و بعد از نیم ساعت با چشم دیده میشد ولی پریود شدم

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
خدااز زبونت بشنوه والا من طاقت ندارم انتظار بکشم تازه ماه اوله اقدام کردم ولی دوس دارم زود باردار ب ...

ایشالا باشی . صبر کن فردا هم دوباره بیبی چک بزن 

بهمون خبر بده

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

نمیخام ناامیدت کنم اجی برو آزمایش بده 

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
اگه سریع خط دوم افتاد حتی اگه کمرنگه بدون صد درصد بارداری خیلی حس خوبیه پیشاپیش مبارک باشه  ح ...

اره گلم سریع افتاد ولی هاله سفیده و بانور فقط دیده میشه

ممنون عزیزم انشالله همینطور باشه که میگین😘😘😘

اره گلم سریع افتاد ولی هاله سفیده و بانور فقط دیده میشه ممنون عزیزم انشالله همینطور باشه که میگین😘 ...

سلام عزیزم خوبی چخبر

2706