2733
2734
عنوان

کاهش وزن

| مشاهده متن کامل بحث + 473 بازدید | 92 پست

استارتر کجایی این همه آدم وایساده منتظر تو 

خاطرات یک جنین ♡♡تا آخرش بخونین جالبه     بعضیا همچین میگن ما چال لپ داریم انگار چاه نفت دارن 😒😒 .....  حالا خوبه یه عضله تو صورتشون فلجه 😏😏....چطوری فلج😝😝😝😝                                                                                                  دیروز تو تاکسی بودیم رانندهه رفت بنزین بزنه با یه راننده دیگه دعواش شد یارو به راننده ما گفت : تو مسافر کشی ؟تو گوه کشی                                ما چهار تا هم تو ماشین تا آخرش فقط به افق خیره شدیم 😐               یه بار بابام کنتر گاز رو دست کاری کرد .....روزی ۱۳۰۰ تومن باید اداره گاز به ما میداد 😐😐                    

قد 158 وزن 68 وزن ایده ال 55 

وقت ازاد زیاد دارم مخصوصا بعد از ظهر 

صبحا نیم ساعت پیاده روی میرم

گورستان ها پر از افرادی است که روزی گمان میکردند چرخ دنیا بدون آن ها نمیچرخد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
یاابولفضل😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲خدابا منو بکش کی تو ...

هههههههه خدا چرا تو رو بکشه .تو گوگل یه چرخی بزنی از رسم و رسومات مسخره سردربیاری میفهمی اصلا عجیب نیس 

خاطرات یک جنین ♡♡تا آخرش بخونین جالبه     بعضیا همچین میگن ما چال لپ داریم انگار چاه نفت دارن 😒😒 .....  حالا خوبه یه عضله تو صورتشون فلجه 😏😏....چطوری فلج😝😝😝😝                                                                                                  دیروز تو تاکسی بودیم رانندهه رفت بنزین بزنه با یه راننده دیگه دعواش شد یارو به راننده ما گفت : تو مسافر کشی ؟تو گوه کشی                                ما چهار تا هم تو ماشین تا آخرش فقط به افق خیره شدیم 😐               یه بار بابام کنتر گاز رو دست کاری کرد .....روزی ۱۳۰۰ تومن باید اداره گاز به ما میداد 😐😐                    
2738
هههههههه خدا چرا تو رو بکشه .تو گوگل یه چرخی بزنی از رسم و رسومات مسخره سردربیاری میفهمی اصلا عجیب ن ...

تو گوگل چی نوشته مثلا. دختر برا چی شوهر کردی کی میخواست مجبورت کنه میرفتی شکایتش میکردی

قد ۱۸۰ وزن ۶۶ سن ۱۵ به نظرت باید لاغر کنم فقط یه کوچولو پهلو دارم 

خدای من! خوش به حالت‌! چه قد بلندی! ماشالا! شما هم وزنتون کمه!! اگه پهلو دارید حلقه بزنید یا ورزشای مخصوص پهلو، وزنتونو کمتر نکنید که سلامتیتون به خطر نیفته 

استارتر کجایی این همه آدم وایساده منتظر تو 

ببخشید آخه باید دونه دونه محاسبه کنم! فک نمیکردم انقد آدم جمع بشه! 

فک کردم دو تا تپل میان با هم خوش باشیم!!! 

الان تند تند حساب میکنم

تو گوگل چی نوشته مثلا. دختر برا چی شوهر کردی کی میخواست مجبورت کنه میرفتی شکایتش میکردی

کلا تو شهرستان ما رسمه دختر زود ازدواج کنه .خب دختری که سنش کم باشه فک میکنه چیز زیباییه و قبول میکنه بدون هیچ اجباری ولی بعدا میفهمه چه خاکی تو سرش شده 

2706