2733
2734
عنوان

کاهش وزن

473 بازدید | 92 پست

سلام، خوبین؟ 

هرکس میخواد وزن کم کنه میتونه بیاد اطلاعاتشو بگه، براش محاسبه کنم و بهش رژیم مناسب و سالم بدم. 

بعدشم میتونیم با هم پایه شیم و با هم در ارتباط باشیم و وزن کم کنیم. 

اطلاعاتتونو تو همین تاپیک بگید لطفا (وزن فعلی، قد، سن، وزن ایده آل، میزان ساعتی که در هفته میتونید ورزش کنید و نوعش) 

سلام من عزیزممممم

72 وزنم 60 ایده آل  متاسفانه وقت ورزش ندارم قدمم 169-170

خداوندا خودت مواظب فرشته های کوچولوت که سپردیشون دست من باش.خدایا خیلی دوست دارم تو همیشه و همه جا هوامو داشتی دوسسسسسسسسسسست دارم خدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قد ۱۸۰

وزن ۶۶

سن ۱۵

به نظرت باید لاغر کنم فقط یه کوچولو پهلو دارم 

خاطرات یک جنین ♡♡تا آخرش بخونین جالبه     بعضیا همچین میگن ما چال لپ داریم انگار چاه نفت دارن 😒😒 .....  حالا خوبه یه عضله تو صورتشون فلجه 😏😏....چطوری فلج😝😝😝😝                                                                                                  دیروز تو تاکسی بودیم رانندهه رفت بنزین بزنه با یه راننده دیگه دعواش شد یارو به راننده ما گفت : تو مسافر کشی ؟تو گوه کشی                                ما چهار تا هم تو ماشین تا آخرش فقط به افق خیره شدیم 😐               یه بار بابام کنتر گاز رو دست کاری کرد .....روزی ۱۳۰۰ تومن باید اداره گاز به ما میداد 😐😐                    
2728
2738

سن 28

من وزنم 67

قدم 157

وزن دلخوام 60

نیم ساعت میتونم ورزش کنم الان چند روزه 10 دقیقه حلقه میزنم چون بیشتر کاهش شکم پهلو مد نظرمه و میخام حلقه رو ادامه بدم

تا جایی که نفس میکشی بخند و تاجایی که زندگی میکنی عشق بورز   

قد ١٦٠

وزن ٥١

وزن ايده ال ٤٨

چربي موضعي دارم اونا ناراحتم ميكنه

من معتقد هستم كه زن در اصل ادم نيست/شايد گروگان خدا در دست ادمهاست/هرجا كه باشد مرد سرگرم است اما زن/هرجاي اين دنيا كه باشد باز هم تنهاست
مگه نباید الان مدرسه باشی؟یا بعداز ظهری؟

هههههه درس نمیخونم .متاهلم 

خاطرات یک جنین ♡♡تا آخرش بخونین جالبه     بعضیا همچین میگن ما چال لپ داریم انگار چاه نفت دارن 😒😒 .....  حالا خوبه یه عضله تو صورتشون فلجه 😏😏....چطوری فلج😝😝😝😝                                                                                                  دیروز تو تاکسی بودیم رانندهه رفت بنزین بزنه با یه راننده دیگه دعواش شد یارو به راننده ما گفت : تو مسافر کشی ؟تو گوه کشی                                ما چهار تا هم تو ماشین تا آخرش فقط به افق خیره شدیم 😐               یه بار بابام کنتر گاز رو دست کاری کرد .....روزی ۱۳۰۰ تومن باید اداره گاز به ما میداد 😐😐                    
2706