2726
عنوان

کاهش وزن

473 بازدید | 92 پست

سلام، خوبین؟ 

هرکس میخواد وزن کم کنه میتونه بیاد اطلاعاتشو بگه، براش محاسبه کنم و بهش رژیم مناسب و سالم بدم. 

بعدشم میتونیم با هم پایه شیم و با هم در ارتباط باشیم و وزن کم کنیم. 

اطلاعاتتونو تو همین تاپیک بگید لطفا (وزن فعلی، قد، سن، وزن ایده آل، میزان ساعتی که در هفته میتونید ورزش کنید و نوعش) 

سلام من عزیزممممم

72 وزنم 60 ایده آل  متاسفانه وقت ورزش ندارم قدمم 169-170

خداوندا خودت مواظب فرشته های کوچولوت که سپردیشون دست من باش.خدایا خیلی دوست دارم تو همیشه و همه جا هوامو داشتی دوسسسسسسسسسسست دارم خدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قد ۱۸۰

وزن ۶۶

سن ۱۵

به نظرت باید لاغر کنم فقط یه کوچولو پهلو دارم 

خاطرات یک جنین ♡♡تا آخرش بخونین جالبه     بعضیا همچین میگن ما چال لپ داریم انگار چاه نفت دارن 😒😒 .....  حالا خوبه یه عضله تو صورتشون فلجه 😏😏....چطوری فلج😝😝😝😝                                                                                                  دیروز تو تاکسی بودیم رانندهه رفت بنزین بزنه با یه راننده دیگه دعواش شد یارو به راننده ما گفت : تو مسافر کشی ؟تو گوه کشی                                ما چهار تا هم تو ماشین تا آخرش فقط به افق خیره شدیم 😐               یه بار بابام کنتر گاز رو دست کاری کرد .....روزی ۱۳۰۰ تومن باید اداره گاز به ما میداد 😐😐                    
2728

سن 28

من وزنم 67

قدم 157

وزن دلخوام 60

نیم ساعت میتونم ورزش کنم الان چند روزه 10 دقیقه حلقه میزنم چون بیشتر کاهش شکم پهلو مد نظرمه و میخام حلقه رو ادامه بدم

تا جایی که نفس میکشی بخند و تاجایی که زندگی میکنی عشق بورز   

قد ١٦٠

وزن ٥١

وزن ايده ال ٤٨

چربي موضعي دارم اونا ناراحتم ميكنه

من معتقد هستم كه زن در اصل ادم نيست/شايد گروگان خدا در دست ادمهاست/هرجا كه باشد مرد سرگرم است اما زن/هرجاي اين دنيا كه باشد باز هم تنهاست
مگه نباید الان مدرسه باشی؟یا بعداز ظهری؟

هههههه درس نمیخونم .متاهلم 

خاطرات یک جنین ♡♡تا آخرش بخونین جالبه     بعضیا همچین میگن ما چال لپ داریم انگار چاه نفت دارن 😒😒 .....  حالا خوبه یه عضله تو صورتشون فلجه 😏😏....چطوری فلج😝😝😝😝                                                                                                  دیروز تو تاکسی بودیم رانندهه رفت بنزین بزنه با یه راننده دیگه دعواش شد یارو به راننده ما گفت : تو مسافر کشی ؟تو گوه کشی                                ما چهار تا هم تو ماشین تا آخرش فقط به افق خیره شدیم 😐               یه بار بابام کنتر گاز رو دست کاری کرد .....روزی ۱۳۰۰ تومن باید اداره گاز به ما میداد 😐😐                    
2706