2726

نمیدونم چرا اینجا اینجوره ی سری ها با کوله باری از عقده ها میان وقتی چیزی میگی شروع میکنن ب انگ بستن فهش دادن و گزارش زدن بسا عقده هاشون خالی بشه متاسفم برای اینجور ادما برا اونایی که عقده هاشونو ‌اینجا میخوان خالی کنن متاسفانه نی نی یارا هم ذره ای توجه ندارن که خق با کیه متاسفم برا جنسیت زده ها ب اونایی که توی این قرن هنوز مردو زن میکنن و تفکیک میکنن اخه چرا. خواهش میکنم اگه سواد نداری نیا  اول یاد بگیر فضای مجازی چیه بعد بیا تو  نت بعد بیا تو نی نی سایت 

تکبیر✊✊✊✊

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عنوان تاپیک با حرفت کاملا در تناقضه . بین دانشگاه انسانهای تحصیل کرده فرق قائل میشی و اونا رو جز تحصیل کرده ها نیاری بعد شکایت میکنی چرا بعضیا تو قرن 21 هنوز زن و مرد میکنن عجبا

سه روز عزای عمومی بمناسبت شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی اعلام شد لطفا با خوندن این امضا برای شادی روحشون صلوات بفرستید
اخه اینجا اومدی دم از باسوادی و تحصیل کردگی میزنی اونوقت سوادت قدر یه دانش آموز ابتدایی نیست😏

😂😂😂😂

بیخیالش بابا مثلا میخواست بگه من دانشگاه تراز اول میرم.خب ما که بخیل نیستیم.

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
2706