1596
1578
عنوان

کودک ریش دار 🤣😂😅

170 بازدید | 16 پست

یه روانشناسی می‌گفت مردها کودکی بیش نیستند که فقط ریش دارند

شما هم به این موضوع پی بردید آیاااا؟؟؟

🤗🤗🤗🤔😍

خدا جونم دوستت دارم، مراقب پدر و مادرم، خواهران و برادرانم، شوهرم و فرزندانم باش، به تو میسپارمشون  

تغییر اساسی خانه ولی سریع و کم هزینه

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

کلیک کنید

1546

اری

.......خودت چشمامو میبندی و این قصه تموم میشه 💞           🅰️خیالم را هر شب به خلوتت می فرستم بگذار خواب هایم؛ در آغوش تو بیدار شوند❤️                                                           .   🅱️به خاطر این جماعت تغییرنکن آن ها هر روز تو را جور دیگری می خواهند. (هرتا مولر)

ی مقدار هم گیج تشریف دارن😆

.......خودت چشمامو میبندی و این قصه تموم میشه 💞           🅰️خیالم را هر شب به خلوتت می فرستم بگذار خواب هایم؛ در آغوش تو بیدار شوند❤️                                                           .   🅱️به خاطر این جماعت تغییرنکن آن ها هر روز تو را جور دیگری می خواهند. (هرتا مولر)

رهبری هم همینو گفتن

من این حرفی که می‌گویم، خواهش می‌کنم مردها نشنوند؛ چون ممکن است بدشان بیاید! شما خانمها این را بدانید، آقایان تا آن آخر هم، مثل یک بچه پسر هستند و باید شما اداره‌شان کنید. واقعاً خانم‌ها باید این بچه پسری را که حالا ریشش هم بعد از پنجاه، شصت سال زندگی سفید شده، اداره کنند

اگه سوال ق. ر. آ. ن. ی دارید در حد توان پاسخگو هستم☺️ اگه واقعا دنبال جوابی بپرسید. سوال آری، توهین نه
1432

وای وقتی مریض میشن😪😪😪 چقدر غر میزنن 

بعله 

گَ گَ گَ گَدایِه 💁‍♂️ اینم شانسِ مایِه 😒☹***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

او ن روانشناس هم حتما مرد بود خودش

اصلا همچین چیزی نیست...

مردهای نسلی که دست پرورده مادران کم اطلاع بودن اینجوری ان

پس مردای جنگجوی تاریخ از کجا اومدن؟

همه چیز به تربیت برمیگرده

زنانی که "کتاب" میخوانند،برای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند،زیرا آنها با مطالعه میتوانند دنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردن آن  "مبارزه" کنند.
من که از بس بکن نکن کردم خسته شدم

😂😂😂ای ام کودک ته ریش😂😂

سخت است حرفت را نفهمند....سخت تر این است که حرفت را....اشتباهی بفهمند....حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد....وقتی این همه آدم حرفش را.....نفهمیده اند که هیچ ....اشتباهی هم فهمیده اند...👤دکتر شریعتی
1403

دختر چهار ساله من دقیقا نقش مادری برا شوهرم داره

حوله براش ببره

غذا براش بکشه

لباس براش بیاره

جوراب بده دستش....

خدا جونم دوستت دارم، مراقب پدر و مادرم، خواهران و برادرانم، شوهرم و فرزندانم باش، به تو میسپارمشون  

آره،کااااااااملاموافقم،

از سرکاراومده خونه،شروع کرده بوکشیدن،باخنده کودکانه میپرسه شام چی داریم؟چشاش برق میزدمثل بچه ها،

بادست و روی کثیف وکاپشن اومده آشپزخونه درقابلمه روبرداره ببینه توش چیه،دخترام دیگه ولوشده بودن از خنده،

به نظرتون کی بزرگ میشه گل پسرم؟