2726
عنوان

قرص پرانول رو چن ساعت قبل امتحان بخورم؟یه ساعت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2925 بازدید | 36 پست
نیم ساعت اگه لثر نداره روتون با پروپرانول ۲۰  یا کلردیازپوکسید  جایگزین کنید

اینارم بدون نسخه میدن؟

دوستم داشته باشی یا ازم متنفر باشی فرقی نمیکنه،من همچنان میدرخشم⚽😉💞⑦CR💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یادم رفته الان چن جلسه میخوام برم تا یادم بیفتن  فروردین رفتم امتحان

خیلیییی بینش فاصله انداختین عزیزم..من هر هفته میرفتم😆مربیم میگفت پشت سر هم بروووو

ی چیز دیگه ک خیلی میتونه کمک تون کنه اینه ک قبل از آزمون پشت ماشین بشبنید و تمرین کنید هم از استرس کم میکنه هم تسلط رو زیاد میکنه..

باورش باتو...چ جوریش با خدا🩵
خیلیییی بینش فاصله انداختین عزیزم..من هر هفته میرفتم😆مربیم میگفت پشت سر هم بروووو ی چیز دیگه ک خیل ...

آره وقفه بیفته سست هم میشه آدم دیگه.فقط وفقط تمرین .

خیلیییی بینش فاصله انداختین عزیزم..من هر هفته میرفتم😆مربیم میگفت پشت سر هم بروووو ی چیز دیگه ک خیل ...

از اموزشگاه مربی  انتخاب کردم سه جلسه باهاش برم‌ دیروز رفتم باورت میشه کلاج یادم‌نبود کدومه مربی اینقد بهم خندید 😄 ولی نمیدنم ته دلم میگه قبول نمیشی 😥

مااز طبقه پایین جامعه نیستیم این جامعه اس که چند طبقه روما ساخته  
از اموزشگاه مربی  انتخاب کردم سه جلسه باهاش برم‌ دیروز رفتم باورت میشه کلاج یادم‌نبود کدومه مرب ...

حیفه .توروخدا برو کلاساتو.پولتم حروم میشه الکی،ناامید نشو میگم طرف بار بیستم قبول شد

برا من چهار ساعت کلاس نوشت.یعنی دو جلسه؟؟

حیفه .توروخدا برو کلاساتو.پولتم حروم میشه الکی،ناامید نشو میگم طرف بار بیستم قبول شد

اره دیگه بعد این سه جلسه هر هفته میرم اینقد میرم تا افسره دلش بسوزه قبولم‌کنه😄

اره دیگه بعد این سه جلسه هر هفته میرم اینقد میرم تا افسره دلش بسوزه قبولم‌کنه😄

آخی .انشالله قبول میشی.من دیشب با شوهرم رفتم تمرین کنم.انقدر دعوام کرد الکی.یه جیغی کشیدم سرش دیگه ساکت شد.برا من شده بود مربی.تمرین کن با ماشین خودتون.

آخی .انشالله قبول میشی.من دیشب با شوهرم رفتم تمرین کنم.انقدر دعوام کرد الکی.یه جیغی کشیدم سرش دیگه س ...

ماشین نداریم اخه🙄

2706