2733
2734

ایندفه روغنشو زیاد کردم ولی بازم خشک شد🙁😖😞😟😤😤😢😭☹

فرو هم از قبل روشن میکنم ،سر بیست دقیقه هم کیکو از فر برمیدارم🤔🤨😐😑🙁😖😞😟😟😤😢😭😭

چرا باز خشک میشه؟؟؟؟😫😫😫😪😯😮😥😣🙁😔😕😟😤😢😭

ممکنه واسه نوع روغنش باشه؟؟؟؟☹😭

حرارت فر هم خیلی ملایمه🙁😖😞😟😤😢😭

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣
مال من وسطش خمیر میشه ۲۰ دقیقه کمه که من ۴۵ دقیقه میزارم

اخه از من سر ۲۰ مین میپزه کامل ،حتی با قابلمه های کیک پز هم پختم سر ۲۰ مین اماده شد

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فرت زیادی داغه

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
وا درجه فرت چنده ؟

رفر ما درجش استاندارد نیست،ولی خیلی کم میکنم،اینقدر ک زیر برنج رو میزارم

من فقط کف قالبم کاغذ روغنی می زارم و اصلا دیواره هاشو چرب نمیکنم

منم دیواره ها رو چرب نمیکنم،داخلش روغن میریزم ک خوش خوراکتر بشه

2738

اصلا ربطی نداره گلم تو قنادیام همینطور میشه و جداش میکنن میخوای تا داخه بذار تو پلاستیک که یکم بهتر شه  بعدشم با گاناش یا خامه بخورین یکم فقط یکم روغنو بیشتر کن

هیچ
من تو توستر درست میکنم،اصلا خشک نمیشه.شما تو چی درست میکنین؟حرارتون چقد هست؟

من داخل فر درستیدم،داخل کیک پز هم پختم جفتش خشک میشه کناره هاش

فرمون استاندارد نیست، خیلی کم میکنم شعله پایین رو

اصلا ربطی نداره گلم تو قنادیام همینطور میشه و جداش میکنن میخوای تا داخه بذار تو پلاستیک که یکم بهتر ...

عهههه جدا😐😐😐😟😟😟

سپاس 🌹🌹🌹🌹🌹