2726
عنوان

شوهرم ادامو در میاره

573 بازدید | 7 پست

بچه ها دو سه روزه من هرچی میگم شوهرم هی پشت من ادامو در میاره یا جمله ی منو مث طوطی تکرار میکنه و بعد میخنده. مثلا لهجه میده ب جمله ی من و میخنده. واقعا عصبی میشم حس میکنم داره مسخرم میکنه. چندبار بهش آروم گفتم ک اینکارو نکن بدم میاد ناراحت میشم هی گفت باشه ولی بازم کرد. امروز صبح هم دوباره این کارو کرد دیگه قاطی کردم براش داد زدم سرش گفتم بسه دیگه شعورت نمیرسه میگم اینکارو نکن بدم میاد ابله. اونم گفت من اصلا تورو مسخره نکردم بیخودی حساس شدی. منم گفتم دیگه حق نداری این کارو کنی. بعدم ک منو پیاده کرد محل کار بهش پیام دادم ک من و تو زن و شوهریم باید ب هم احترام بزاریم و ناراحتی هامون برای طرف مقابل مهم باشه پس خاهشا دیگه شوخیایی نکن ک منو ناراحت کنه. خوب گفتم؟ یا اصن نباید ضعف نشون میدادم. واقعا عصبیم کرده بود

بترس از دادگاهی ک قاضیش شاهد هم بوده!!

هر چیزی که ناراحتت میکنی اخه چرا نگی

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728