1600
1605
عنوان

خانم های کدبانو در زمینه مهمانداری

397 بازدید | 70 پست

سلام دوستای خوبم چند روز دیگه تولدمه یک مهمونی زنونه گرفتم حدود ۱۵ تا مهمون دارم البته  با ۵ تاشون بچه هاشونن 

میخواستم کمکم کنین لیست نوشتم اگه کم و کسری داره بگین . تا حالا مهمون نداشتم 

۱ میوه.   پرتقال سیب نارنگی موز 

۲ شیرینی.  باقلوا 

۳ نوشیدنی گرم چای و شیر کاکائو 

۴ برای شام سالاد الویه  

نان باگت 

کاهو  

۵ نوشابه و دلستر 

۶ چیپس و پفک و پاپکرن 

دسر چی بدم به نظرتون 

بچه ۹ ماهه دارم کاری بگین راحت باشه

طراح لباس عروسم 👗( یکی از دوستان ساخت پاور پوینت . تایپ مقاله .  ساخت بنر و مقالات  انجام میده )

از میوه کم کن بزار رو کیفیت شام

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.

این همه یعنی سیرشون نمیکنه خب کیک مگه نداری باقلوا هست دیه اگه کم اومد بگو بیان منو بخورن😅😁

#ترامپ، تو قاتل حاج قاسم سلیمانی هستی، وما فرزندان حاج قاسم سلیمانی هستیم، تو خوب میدونی که فرزندان بهترین خونخواهان و انتقام گیرندگان هستند. من یک ایرانی ام Hey #Trump you are the murderer of Haj Qasem Soleimani, and we are the children of Qasem Soleimani,and you know children are the best avanger of their father bloodshed

خواص هل سبز در طب سنتی

کلیک کنید

مبارک باشه عزیزم

دسر پان اسپانیا هم راحته هم میشه شیک تزئینش کرد

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
1613
این همه یعنی سیرشون نمیکنه خب کیک مگه نداری باقلوا هست دیه اگه کم اومد بگو بیان منو بخورن😅😁

کیک هم هست

طراح لباس عروسم 👗( یکی از دوستان ساخت پاور پوینت . تایپ مقاله .  ساخت بنر و مقالات  انجام میده )
موافقم باقلوا نمیخواد کیک هست  شامتو بیشتر کن

شامم چی اضافه کنم

1432
مبارک باشه عزیزم دسر پان اسپانیا هم راحته هم میشه شیک تزئینش کرد

لینک داری چطوری درست میشه

کیک هم هست

خو دیه بسه 😒 نوشابه هم نمیخواد فقط دلستر بذار یا شیرکاکائو یا چیی به فکر این هم باش که کار زیاد میبره و بعد هی باس جم کنی و اینکه بجا موز تم خیارو سیب بذار بسه دیه والا 😒

#ترامپ، تو قاتل حاج قاسم سلیمانی هستی، وما فرزندان حاج قاسم سلیمانی هستیم، تو خوب میدونی که فرزندان بهترین خونخواهان و انتقام گیرندگان هستند. من یک ایرانی ام Hey #Trump you are the murderer of Haj Qasem Soleimani, and we are the children of Qasem Soleimani,and you know children are the best avanger of their father bloodshed
1523
باقلوا رو هم حذف کن ب نطرم اضافه اس و شامت کمه ی اشی دلمه ای هم بزار

سالاد الویه ام یکم ویژه است اصلا سیب زمینی نداره

خو دیه بسه 😒 نوشابه هم نمیخواد فقط دلستر بذار یا شیرکاکائو یا چیی به فکر این هم باش که کار زیاد میب ...

اتفاقا شوهرم یک بوجه داده گفته بیشتر نمیدم

شام فقط الویه؟؟ بنظرم یه چیز دیگه بذار کنارش مثلا تارت اماده بخر  کشک بادمجون بریز د اخلش ...

میخوام غذایی باشه که گرم نباشه بتونم صبح درست کنم بزارم یخچال

1578