2726
عنوان

واقعا فاز این حس ششمیا چیه؟

135 بازدید | 19 پست

باور دارین؟ من هزاراااان بار پیش اومده یه چیزیو از قبل حس کردم و اتفاق افتاده ولی هیچ وقت ادعا نکردم حس ششم دارم بنظرم اینا الهامات قلبیه که خدا تو وجود همه گذاشته هرکسی تو زندگیش ممکنه بارها براش اتفاق افتاده باشه اگه قرار بود همیشه همراه آدم بودن خب از قبل حس میکردیمو جلو خیلی اتفاقات رو میگرفتیم هر تاپیکی میرین همه حس ششمیه یه بنده خدا تاپیک میزنه برا مشکلش صد نفر میریزن سرش میگن برا ماهم بگو 😕

واسه سلامتی آقا امام زمان و ظهورشون یه صلوات میفرستین؟  

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من نمیگم نادونن به هر حال آدم وقتی به مشکلی بر میخوره به زمینو زمان چنگ میزنه شاید حق هم دارن ولی خسته شدم دیگه یه تاپیک توپ گیر نمیاد آدم بخونه😄

😧 ای خدا کاش زندگیا هیچ وقت اینقد سخت و شکل دار نبود حالا هرکی از دور میبینه فکر میکنه فلانی چقد گل و بل بله و صدبار ممکنه با خودش مقایسه کنه😥😥😥

دقیقا 😦😂😂 یه نفر ب من گفت هیچ  وقت خیر نمی بینی😞😁✋

لامذهب راست گفته دیگه همش دمپایی میخوره تو سرت باید از زیرکابینت بری زیر یخچال از.. 😂😂😂😂

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

حس ششم جدیدترین مد سایته

خواهشا بهش بی احترامی نکنین😂😂😂😂

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
2706