1608
1605
عنوان

واقعا فاز این حس ششمیا چیه؟

132 بازدید | 19 پست

باور دارین؟ من هزاراااان بار پیش اومده یه چیزیو از قبل حس کردم و اتفاق افتاده ولی هیچ وقت ادعا نکردم حس ششم دارم بنظرم اینا الهامات قلبیه که خدا تو وجود همه گذاشته هرکسی تو زندگیش ممکنه بارها براش اتفاق افتاده باشه اگه قرار بود همیشه همراه آدم بودن خب از قبل حس میکردیمو جلو خیلی اتفاقات رو میگرفتیم هر تاپیکی میرین همه حس ششمیه یه بنده خدا تاپیک میزنه برا مشکلش صد نفر میریزن سرش میگن برا ماهم بگو 😕

واسه سلامتی آقا امام زمان و ظهورشون یه صلوات میفرستین؟  

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1522

من نمیگم نادونن به هر حال آدم وقتی به مشکلی بر میخوره به زمینو زمان چنگ میزنه شاید حق هم دارن ولی خسته شدم دیگه یه تاپیک توپ گیر نمیاد آدم بخونه😄

😧 ای خدا کاش زندگیا هیچ وقت اینقد سخت و شکل دار نبود حالا هرکی از دور میبینه فکر میکنه فلانی چقد گل و بل بله و صدبار ممکنه با خودش مقایسه کنه😥😥😥

8

حس ششم جدیدترین مد سایته

خواهشا بهش بی احترامی نکنین😂😂😂😂

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
1563

شایدم خیلی علاقه به شنیدن دروغ دارن 🙄

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم❤️خوشحالی ینی چشات هم رنگ عسل باشه ینی یه موخرمایی لپ سوراخی باشی😁😻💍 .  میگن خدا سه چیز رو با ذوق بیشتری آفریده زن ، هنر ، عشق   دوست دارم بدونم خدا موقع آفرینش زن هنرمند عاشق چه حسی داشته                                                                     من یه دخترم با افکاری که روحمو به پرواز در میاره 😻یه نویسنده با رویاهای بزرگ              آقا پسری که باهات تبادل نظر می کنم فکر بد نکن در موردم 😊 
1578