2726

سلام دوستان . من جدیدن باز مشکل پیدا کردم . قبلا شوهرم حمایتم میکرد پشت من درمیومد جلوی خانوادش. یه مدت که گذشت خانواده اش رفتارشون باهام خوب شد در حال حاضر طوری باهام رفتار دارن که مثلا مشکلی ندارن ولی شوهرم خیلی بهشون وابستس منو خانواده شوهرم خونه هامون کناره همه مثل دوتا همسایه یعنی از بین ۲۴ ساعت یه ساعتش پیش منه ۲۳ ساعت پیش اونا جدیدن خانوادش کاری کردن که بین منو همسرم اختلاف پیش بیاد میخام با سیاست رفتار کنم کاری کنم همسرم کمتر باهاشون ارتباط برقرار کنه چیکار باید بکنم؟

سرکار نمیره شوهرت ک ۲۳ساعت اونجاس

ینی شبا هم اونجا میخوابه؟

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تلاش بیهوده نکن..اعصابتم خراب نکن.سیاست لامصب خوبه داشته باش ولی ذاتا مردای مامانی و وابسته ب خانواده درست نمیشن.مال ما مادرشم ک فوت کرد حالا چسبیده ب خواهراش...فایده نداره

2728

خونه تونو از اونجا ببر کار دیگه ای نمیشه کرد

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!
تلاش بیهوده نکن..اعصابتم خراب نکن.سیاست لامصب خوبه داشته باش ولی ذاتا مردای مامانی و وابسته ب خانواد ...

نمیدونم چراوهیچوقت به زن وبچه شون نمیچسبن😅

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!

شوهر منم همینه تازه توی یه ساختمونیم با خواهر شوهرم و مادرشوهرم اینا،کلا پایینه شاید یه ساعت بالا باشه،توقع داره منم همش پایین باشم،

هیچکاری نمیشه کرد،یعنی من که نتونستم

برای شادی روح مادربزرگ و خاله عزیزم لطفا یه حمد بخونید،ممنونم

واقعا درک نمیکنم چراازدواج کردن اخه؟😣

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
چرا سره کار میره . منظورم اینه که همیشه پیششونه من کلی گفتم دیگه . 

اها

خانواده شوهر من ۵ساعت فاصله دارن تا مشهد

پس خوبه من خونه داداشم نمیرم ینی زنداداشم الکی میگه هیچوقت خونه ام نمیاین گله میکنه😐

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
تلاش بیهوده نکن..اعصابتم خراب نکن.سیاست لامصب خوبه داشته باش ولی ذاتا مردای مامانی و وابسته ب خانواد ...

اخه خانوادش منو پیش شوهرم دارن خراب میکنن در حالی که اولاش میگفت اگه بین تو و خانوادم قرار باشه یکیو انتخاب کنم اون تویی . ولی الان نظرش اینطور نیس عوضش کردن

مجبورم تا بعده عید صبر کنم چون یه مدت دیگه احتمالا خونمون بره یه جا دیگه

فک کردی بری شوهرت عوض میشه 

لینبار تا ی مدت طولانی باید ب عنوان مهمون بیان و برن هر دقیقه و شوهرتم تا وقت گیر بیاره مث کش تمبون اونجاس

چرا سره کار میره . منظورم اینه که همیشه پیششونه من کلی گفتم دیگه . 

ببین قلقش چیه

غذای خوب آرامش منزل س کس 

...

کلا مرد ک نزدیک خونوادش باشه لوس و جوگیر میشه فقط باید محلتون رو عوض کنید

شوهر منم همینه تازه توی یه ساختمونیم با خواهر شوهرم و مادرشوهرم اینا،کلا پایینه شاید یه ساعت بالا با ...

فقط مجبوریم طوری رفتار کنیم که شوهرامونو بکشونیم طرف خودمون با سیاست باشیم

2706