2726
عنوان

دیگه دوستم نداره😔😔😔

386 بازدید | 20 پست

تاحالا وقتی ی همچین احساسی داشتین تا چه حد درس بوده!بی توجهی ب محبتی باهات حرف نمیزنه زیاد حرف میزنی گوش نده توجه نکنه شب توخواب بغلت نکنه خیلی وقت باشه نبوسیده باشتت  باهات سرد شده باشه 

پس کو اونهمه عشق!همش سه سال میگذره مگه زندگی توسه سال یهو انقد سرد میشه

البته من اخرای بارداری ام شاید بخاطر شرایط الانم اینجوری میکنه عاخه منکه الان ب محبت بیشتری نیاز دارم توجه بیشتری میخوام بعضی وقتا ک زندگی فشار میاره مث بچه ها میزنم زیر گریه!خداااااا جون شکرت

ومن درمیان تمام نداشته هایم خدا❤رادارم🌻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شوهرم منم ازم دور می‌خوابه 

مثل سابق بغل م نمی کنه 

میگه میترسم بهت نزدیک بشم بخاطر بچه 

اما منم مثل شما ب محبت بیشتر احتیاج دارم 

کلا خیلی دور ‌‌‌شدیم از هم 

خدایا مواظب دخترم باش؛ از الان تا همیشه 

اره این بارداری همه چیو بهم میریزه. منم باردار بودم زیاد توجه نمیکرد انقد میومدم پیشش باهاش حرف میدم مهربون بودم خودشو خسته نشون میداد میرفتی خونه مادرشوهرم با خواهر شوهرا انرژیشو تخلیه میکرد یه بارم مادرشوهرم بهم گفت چرا زیاد باهاش نیستی که میاد اینجا اینکارو میکنه

اره گفته بودم بهم میگه فکرم بخاطر کارم داغونه ولی من فک نمیکنم این دلیلش باشه!

البته موقع بارداری خیلی هم حساس میشه آدم شاید شما حساس شدی، این روزا شرایط خیلی سختی مردا دارن خیلی سخت شاید راست میگه و فکرش مشغوله یکم درکش کن

منم آخر بارداری هستم شوهر منم اینجوری شده  انگار میترسه ب من دست بزنه بعضی مردا میترسن دیگه می ...

عزیییییزم پس درکم میکنی الان صدا خروپوفش میاد اونوقت من باید ب این دغدغه ی الانم بخندم یا گریه کنم!

ومن درمیان تمام نداشته هایم خدا❤رادارم🌻
2706