2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست داشتن..تو عشق از خود گذشتگی های نامعقولی وجود داره که خوشم نمیاد..دوست داشتن عاقلانه تره

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2731

اینا همش حرفه

کار باید رو اصول باشه. عشق تعریف داره. به هر احساس بچه گانه ای یا احساسی که از سر ضعف باشه یا به هر هوا هوسی نمیگن عشق. این که آدم از رو خریتش (بلا نسبت شماها) به کسی علاقه مند بشه و اسمشو بزاره عشق، غلطه.

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن

دوست داشتن

یه نفر میگفت عشق مثل شعله شمعه فاصله عشق تا تنفر یه فوته که شعله رو خاموش میکنه ولی دوست داشتن مثل بخاریه آخر ناراحتی ها میزاریش رو شمعک ولی خاموشش نمیکنی

یه جوری شده که میترسم امضا های نینی سایت رو باز کنم بخونم مجبور بشم ختم صلوات بردارم😅
2738
دوست داشتن..تو عشق از خود گذشتگی های نامعقولی وجود داره که خوشم نمیاد..دوست داشتن عاقلانه تره

من خوشگلم تهی راست میگه،با نمکم تهی راست میگه،بین همه دخترا آره خودمم که تکم راست میگه
اینا همش حرفه کار باید رو اصول باشه. عشق تعریف داره. به هر احساس بچه گانه ای یا احساسی که از سر ضعف ...

بنظر شما عشق چیه؟

من خوشگلم تهی راست میگه،با نمکم تهی راست میگه،بین همه دخترا آره خودمم که تکم راست میگه
2706