2726

سلام دوستان 

من قبل از بارداریم قرص پاروکستین مصرف میکردم در همین حین هم باردار شدم 

هفته ۴ ام بارداریم بودم که قرصو قطع کردم،الان یجا خوندم مادرانی که داروی ضد افسردگی قبل از بارداریشون و حین بارداری مصرف کردن ممکنه فرزندشون اوتیسم داشته باشه 

حالا خیلی نگرانم میخام سکته کنم از ترس چیکار کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم همین قرص اسید فولیکی که تو بارداری هم مصرف میکنیم ممکنه بچه رو ابتلا به اوتیسم کنه،قرص آهنم ممکنه بچه رو بیش فعال کنه،بالاخره هر دارویی عوارض خودش رو داره اما به این معنا نیست حتمت رو بچه اثر بزاره.نگران نباش با دکترت مشورت کن

2728
تو که قط کردی نگران نباش عزیزم بچتو بسپارش بخدا اون مواظبشه

والامن کلی انرژی گرفتم از جملت بچتوبسپر ب خدا اون مواظبشه...اسی خدارودست کم نگیر بابا خیلیرمهربونه همچین دستتوبگیره خودت کیف کنی

ایه الکرسی صدتادویست تانذرکن دعای مشلول نذرکن اینارو توبارداری هم بخون گلم انشالله که هیچی نیس نگران نباش من دلم روشنه برات گلم مطمعنم خداننیذاره چیزی شه

به کوچکی گناه نگاه نکن بنگرچه کسی را نافرمانی میکنی...
والامن کلی انرژی گرفتم از جملت بچتوبسپر ب خدا اون مواظبشه...اسی خدارودست کم نگیر بابا خیلیرمهربونه ه ...

مرسی عزیز دلم ممنون از دلگرمی که بهم دادی ♥️♥️

الان کوچولوم بدنیا اومده ۱۸ روزشه ولی باید تا دوسالگی صبر کنم ببینم چیزی هست یا نه

خیلی میترسم 😥