2726
سخته بیدارشدن ولی اخرش قشنگه همین که میبینی نمازتو خوندی شکرت رو بجا آوردی خودش کلی ارامش میده

بابام یه وقتایی میگفت پاشو اذانه میگفتم بخدا خوابم میاد میگفت بالام(بچه ام به ترکی)کلی وقت داریم بخوابیم انقدی که یه روز شاید دیگه بیدارنشیم همین نمازا برات میمونه

واقعا هم درسته 

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

بابام همیشه صدام میکرد یه سری که پری بودم بیدارم کرد منم گیج خواب فکر کردم مامانمه گفتم پری ام نمیتونم بخونم،صبح که بیدار شدم فهمیدم بابام بوده بالا سرم از اونموقع بابام طفلک دیگه بیدارم نکرد خخخ

دوستای گلم کار من دوخت نظم دهنده کشو و کمد و آشپزخونه و ... هست .خوشحالم کن با عضو شدنت تو گروهم.آیدی روبیکام@organayzermahdokht

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بابام همیشه صدام میکرد یه سری که پری بودم بیدارم کرد منم گیج خواب فکر کردم مامانمه گفتم پری ام نمیتو ...

😂😂😂😂😂😂 خدا نکشه تورو دختر

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
من میخوام نماز شب بخونم ولی بلد نیستم یکی یادم بده  

گلم نمازشب ۱۱رکعت سه بخشیه

اینطوری بجامیاری که:

اول نیت:دورکعت نماز شب بجامیاورم قربه الی الله

دوم رکعت اول:یکبار سوره حمد ویکبار هم توحید ورکوع وسجده میریم

سوم رکعت دوم:مثل رکعت اول یکمرتبه حمد وتوحید رو میخونیم وبعد قنوت میگیریم ودعای قنوت رو میخونیم بعد رکوع وسجده میریم وتشهد وسلام میگیم

این نمازو چهاربار تکرار میکنیم تا هشت رکعت نمازشب بشه

حالا نمازشفع

اخرنماز شب اینو انجام بده 

اول نیت:نمازشفع بجامیاورم قربه الی الله

دوم یکمرتبه سوره حمد وتوحید وناس را میخونیم ورکوع وسجده میریم

سوم رکعت دوم:مثل رکعت اول حمدوتوحیدو میخونیم بجای ناس سوره فلق میخونیم قنوت میگیریم ورکوع وسجده وتشهد وسلام

حالا نمازاخر یعنی وتر که یک رکعته

اول نیت که یک رکعت نمازوتر بجامیاورم قربه الی الله

دوم رکعت اول یکمرتبه حمد سه مرتبه توحیدویکمرتبه فلق وناس میخونیم قنوت بگیر ودعاشو بگو بعدهمونطوری که دستت به قنوته ۴۰مرتبه بگو اللهم اغفرللمومنین والمومنات والمسلمین والمسلمات بعدازاون ۷۰ مرتبه بگو استغفرالله ربی واتوب الیه بعد۷ مرتبه هذا مقام الغائذ بک من النار بعد۳۰۰مرتبه العفو ویکمرتبه رب اغفرلی وارحمنی وتب علی انک انت التواب والغفور  الرحیم بعد به رکوع وسجده برو وتشهدوسلام بگو

تسبیحات حضرت زهراروهم بگو

گلم به زبون ساده گفتم

لابلای دعاهات منم یادم کن

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
گلم نمازشب ۱۱رکعت سه بخشیه اینطوری بجامیاری که: اول نیت:دورکعت نماز شب بجامیاورم قربه الی الله دو ...

وای ممنون عزیزمم انقد خوب گفتی ک قشنگ متوجه شدم همه جاشو اسمتو فراموش نمیکنم بین دعاهام انقد هرچی ک از خدا میخوای بهت بده 😘😘😘😘😘🙏🙏 

وای ممنون عزیزمم انقد خوب گفتی ک قشنگ متوجه شدم همه جاشو اسمتو فراموش نمیکنم بین دعاهام انقد هرچی ک ...

خواهش میکنم عزیزم

قبول باشه

خواهش میکنم عزیزم قبول باشه

فقد یه سوال اینکه هر وقت خواستم نماز شب بخونم باید هر ۱۱رکعت رو بخونم؟ یا مثلا میشه از ۱۱رکعت هرچقد ک خواستی  بخونی

من بیشتر از اینکه یادم باشه پدرم بیدارم کرده باشن یادمه قانون گذاشته بودن توی خونه که زود بخوابیم تا نماز صبحمون قضا نشه

اکثرا خودم بیدار میشدم

چون پدرم تا طلوع بیدار بود اگر نزدیک طلوع بود و بیدار نشده بودیم دیگه خودش دست بکار میشد😃

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... 🌼🌼تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌼🌼🌼🌼السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌼🌼💜💜اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💜 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌼بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌼اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌼مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌼اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌼وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌼ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌼آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌼دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌼امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌼كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌼غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌼هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌼مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌼انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌼مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌼كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌼مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌼زره شير خدا بر تن و شمشير به دست🌼مى رسد منتقم حضرت زهرا حتماً🌼انتقام دَرِ آتش زده را مى گيرد🌼و به آتش بكشد آن دو نفر را حتماً🌼🌼🌼اللهم عجل عجل عجل لولیک الفرج🌼🌼🌼
فقد یه سوال اینکه هر وقت خواستم نماز شب بخونم باید هر ۱۱رکعت رو بخونم؟ یا مثلا میشه از ۱۱رکعت هرچقد ...

عزیزم بستگی داره

خوبه 11 رکعت رو بخونی

اما اگر وقت تنگ باشه یا حتی حوصله نداشته باشی میگن حداقل 3 رکعت آخر یا اون تک رکعت رو بخون

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... 🌼🌼تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌼🌼🌼🌼السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌼🌼💜💜اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💜 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌼بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌼اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌼مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌼اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌼وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌼ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌼آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌼دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌼امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌼كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌼غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌼هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌼مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌼انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌼مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌼كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌼مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌼زره شير خدا بر تن و شمشير به دست🌼مى رسد منتقم حضرت زهرا حتماً🌼انتقام دَرِ آتش زده را مى گيرد🌼و به آتش بكشد آن دو نفر را حتماً🌼🌼🌼اللهم عجل عجل عجل لولیک الفرج🌼🌼🌼

اره مامانم اینا بیدار میکردن خودم ازشون میخاستم

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
عزیزم بستگی داره خوبه 11 رکعت رو بخونی اما اگر وقت تنگ باشه یا حتی حوصله نداشته باشی میگن حداقل 3 ...

تک رکعت منظورتون شفع یا اولی؟ 

تک رکعت منظورتون شفع یا اولی؟  

اون دو رکعت نماز شفع هست و اون یک رکعت نماز وتر هست

من شنیدم اگر دیر شروع کردی و چند رکعتش رو بعد از نماز صبح خوندی ایرادی نداره

حتی روز میشه قضاشو خوند

حتی میشه ساعت 12 بخونی و بخوابی بعدا برای نماز صبح بیدار بشی

اما بهترین ساعتش نزدیک به اذان صبح هست

اگر 11 رکعت نتونستید 3 رکعت... یعنی اون دو رکعت آخر نماز شفع و اون یک رکعت نماز وتر رو بخونید مثلا کسی باردار هست یا خدای نکرده کمی ناخوش احوال هست نمیتونه طولانی بخونه حداقل اون سه رکعت رو بخونه تا انشاءالله از ثواب نماز شب بی نصیب نمونه

التماس دعای فرج عزیزم💜

اگر توی نماز شبمون برای  حضرت مهدی علیه السلام دعا کنیم

مطمئن باش ایشون هم حتما دعامون میکنه

دعای منه رو سیاه گناه کار کجا و  دعای حضرت کجا؟😍

از دعای فرج و سلامتی حضرت مهدی علیه السلام در نماز شب غافل نشو گلم

2706