2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من تا نمیگفتم مامانم بیدارم نمیکرد بعد که میگفتم چرا بیدارم نکردین میگفت چون شب قبلش نگفتی  

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

بله

پدرم صدام میکرد

هیچوقت هم نمازام شکرخدا نمونده😊😊

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2738

اره عزیز بیدارم میکردن ولی من خاطره خوشی ازش ندارم , من خواب الود , عوض اینکه بهم بگن پاشو وقت اذانه با لحن تندی میگفتن افتاب دراومد , منم توخواب چه میفهمیدم با خودم میگفتم اینا چرا نمیذارن بخوابم , بمن چه درامد که دراومد , بعد باهزارمصیبت میفهمیدم که میگن پاشو نماز , میرفتم وضو میگرفتم میومدم , حالا یه بار سرم پایین بود که خوابم نپره مامانم اومده صورتمو میبره بالا میگه واقعا وضو گرفتی , صورتت خیسه ؟!!!!!

بخدا اگه حساسیت نشون نمیدادن الان من ایمانم قویتربود

پدرم باصدای آروم نماز میخواند 

همین باعث میشد ما بلند شیم خود به خود 

پدر شوهرم هم اینکارو میکرد خوشم میومد ولی خواهرشوهر م میگفت من دوست ندارم الان با سکوت نماز می خونه 

ولی برای دست نماز پا میشه  من بیدارمیشم البته زمانی که خودشون هستیم

خونه خودمون باد صبا رو فعال  میکنم بیدارم کنه

2706