2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

امینو سنتز ارزونه ولی تهاجمی هست احتمال سقط جنین داره , ازمایش DNA بده توازمایشگاهی که جواب رو از ال ...

امینو هم حدودا ۲-۳ تومنه و جوابش خیلی از سلفری دقیقتره

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️
2728
امینو هم حدودا ۲-۳ تومنه و جوابش خیلی از سلفری دقیقتره

بله امینو خطاش صفره ولی سلفری برای تریزومی ۲۱ نیمدرصد خطاداره درواقع هردوتاش ریسکن یاباید نیم درصد خطارو یا خطر سقط رو بجون خرید , البته جواب سونو انومالی و ریسک ازمایش خون هم تو انتخاب موثره , اگه جوابا زیاد درمحدوده خطرنباشن سلفری خوبه

بله امینو خطاش صفره ولی سلفری برای تریزومی ۲۱ نیمدرصد خطاداره درواقع هردوتاش ریسکن یاباید نیم درصد خ ...

جواب غربالگری قبلی و ازمایش خونم خوب بود تاالان تنها چیزی که لب مرز بوده همین بوده

جواب غربالگری قبلی و ازمایش خونم خوب بود تاالان تنها چیزی که لب مرز بوده همین بوده

شما بادکتر مشورت کن اگه اعداد و ارقامت طوری بود که در مواردمشابه جنین سالم بوده , سلفری بده

من ازمایش هفته دوازدهم ریسک یک به چهل بود , ان تی هم یک ممیز دو دهم , ان بی هم تشکیل شده بود , سلفری دادم برای آلمان , الانم دخترکوچولوم سالمه شکرخدا ,