2703
2553
عنوان

شماچیکار میکنین؟؟

107 بازدید | 16 پست

وقتی خیلی احساس تنهایی میکنین..وقتی متوجه میشین نفر اول هیچکس توی این دنیانیستین..وقتی دلتون خیلی میگیره چی ارومتون میکنه و حالتون خوب میشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخی عزیز دلم می‌دونم چی میگی جانا سخت از زبان ما میگویی

یه دل سیر برای خودم گریه میکنم که آروم شم

بعدش میگم من اپل خدا بعد خودمو دارم

هم خدا هم خودم عاششششششق منیم

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله همه جنین ها سلامت بیان بغل مامان هاشون اگه دوست داشتی برای همه باردار ها صلوات بفرست بارداری دوممه خیلی نگران سلامتی نی نیمم
2720
آخی عزیز دلم می‌دونم چی میگی جانا سخت از زبان ما میگویی یه دل سیر برای خودم گریه میکنم که آروم شم ...

واقعا ارومت میکنه این؟من حس میکنم مدتیه افسردگی گرفتم..همش توخونه ام.دلمم نمیخواد بزنم‌بیرون

2714
من نمیتونم..فقط گریه میکنم..الان حتی اونم نمیاد گیر کرده.. 

من خیلی طول کشید تا باهاش بجنگم هنوزم هروقت کم میارم این حس تنهایی و بی کسی بهم چیره میشه

اما موقت سریع به خودم میام میگم من خودمو دوست دارم هرکاری برای خوشحالی خودم میکنم 

دست و پاهامو می‌بوسم که برام کار میکنن از قلبم تشکر میکنم که میتپه 

من خدا رو دارم که منو آفریده

شما هم همه اینا رو داری خودتو داری تو درونت یه دنیاست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله همه جنین ها سلامت بیان بغل مامان هاشون اگه دوست داشتی برای همه باردار ها صلوات بفرست بارداری دوممه خیلی نگران سلامتی نی نیمم

من میشینم با خدا صحبت میکنم درد دل میکنم بعد اینقدر حالم خوب میشه خدارو شکر میکنم که همیشه هست و دوسم داره و نمیذاره تنها باشم

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
واقعا ارومت میکنه این؟من حس میکنم مدتیه افسردگی گرفتم..همش توخونه ام.دلمم نمیخواد بزنم‌بیرون

منم افسردگی دارم از بچگی داشتم الانم دارم آره منم منزوی ام دوست ندارم بیرون برم یا کسی رو ببینم از شلوغی بیزارم

اما تو دنیای خودم حالم خوبه اونم میگم که با کلی جنگیدن و تلاش تونستم به دست بیارنم قبلا تو دنیای خودم هم دیونه بودم و بی قرار

اما الان حال الانم دوست داشتن خودم خیلی خیلی خیلی حالمو بهتر کرده ازش راضیم

چون ما ها چاره ای نداریم با بی کسی چیکار میشه کرد عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706