2703
2553
عنوان

مغزم بیداره به هیچ وجه خاموش نمیشه

520 بازدید | 16 پست

از پریشب که شبکار بودم و نخوابیدم و صبح رفتم به خونه و بچه رسیدم امشبم پسرم تا ۳ شب بیدار بود لج گرفته بود نخوابیدم از ساعت ۳ هر کار میکنم نمیتونم بخوابم ساعت ۷ هم باید برم سرکار یعنی بعد ۴۸ ساعت نخوابیدن مغزم داره منفجر میشه حالت تهوع دارم و دل و روده م به هم میپیچه معلوم نیس کی میتونم بخوابم شاید فردا شب اگه پسرم بذاره

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سرکار نمیشه نری امروزو؟

کارت چیه ؟؟؟

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
2720

فردا مرخصی بگیر 

در ضمن اشعه گوشی تا یک ساعت بعد استفاده باعث بیخوابی شدید میشه اگه میخوای بخوابی یه ساعت قبا خواب بزارش رو حالت پرولز و تو اتاق خواب هم نبرش

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****
سرکار نمیشه نری امروزو؟ کارت چیه ؟؟؟

بیمارستان-آزمایشگاه

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
بیمارستان-آزمایشگاه

کاش میشد مرخصی بگیری من زمان دانشجوییم 3 روز میشد بره پروژه نمیخوابیدم‌خیلی حالت بدیه واقعا اگ نری خوبه بخواب تا درست بشی اینحوری ام خطرناکه 

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
2714
کاش میشد مرخصی بگیری من زمان دانشجوییم 3 روز میشد بره پروژه نمیخوابیدم‌خیلی حالت بدیه واقعا اگ نری خ ...

کاش میشد ولی بخاطر کمبود نیرو نمیشه

منم از پریشب که مادر شوهرم نذاشت بخوابیم دیشب که شوهرم مجبورم کرد 8 بخوابم و 11 بیدار شدم دیه نتونست ...

متاسفانه شوهر منم اصلا درک نداره دودقیقه بچه رو نگه نمیداره من بخوابم بااینکه فردا تعطیله حالا خوبه هرچی درمیارم دارم تو خونه ش خرج میکنم

کاش میشد ولی بخاطر کمبود نیرو نمیشه

ای بابا کاش‌نمیرفتی  یا میرفتی دو سه ساعت بعد مرخصی‌میگرفتی میومدی‌میخوابیدی.اشتباه نکنی تو ازمایش های مردم 😁😁😁ولی سعس کم بخوابی نری همخ چیه ادم‌بهم‌میخوره ببخشید جتی دستشویی شماره 2 من‌خودم‌اینموری ام

اسی از یه تایمی که بگذره عادی میشه و همه حالت تهوع و سر درد و ... از بین میره

من 5 شبانه روز نخوابیدم از ترس اینکه اگه بخوابم میمیرم 😂 😀 

بعدس ام حدود یکماه کل خوابم تو هر 24 ساعهرشاید دو ساعت بود .

برای سلامتی خانوادم و شادی روح برادرم لطفا صلوات بفرست 🖤منم برات دعا میکنم خدا آمین گوی آرزوهات باشه ..
2706