1542
1480
عنوان

مغزم بیداره به هیچ وجه خاموش نمیشه

123 بازدید | 16 پست

از پریشب که شبکار بودم و نخوابیدم و صبح رفتم به خونه و بچه رسیدم امشبم پسرم تا ۳ شب بیدار بود لج گرفته بود نخوابیدم از ساعت ۳ هر کار میکنم نمیتونم بخوابم ساعت ۷ هم باید برم سرکار یعنی بعد ۴۸ ساعت نخوابیدن مغزم داره منفجر میشه حالت تهوع دارم و دل و روده م به هم میپیچه معلوم نیس کی میتونم بخوابم شاید فردا شب اگه پسرم بذاره

سرکار نمیشه نری امروزو؟

کارت چیه ؟؟؟

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولده خودمه امیدوارم‌ یه روز تیکر تولد‌ نی نی عزیزمو اینحا بزنم.الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد‌یه‌کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

1546
بیمارستان-آزمایشگاه

کاش میشد مرخصی بگیری من زمان دانشجوییم 3 روز میشد بره پروژه نمیخوابیدم‌خیلی حالت بدیه واقعا اگ نری خوبه بخواب تا درست بشی اینحوری ام خطرناکه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولده خودمه امیدوارم‌ یه روز تیکر تولد‌ نی نی عزیزمو اینحا بزنم.الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد‌یه‌کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚

منم از پریشب که مادر شوهرم نذاشت بخوابیم دیشب که شوهرم مجبورم کرد 8 بخوابم و 11 بیدار شدم دیه نتونستم بخوابم فقط دارم فوش نیدم

#ترامپ، تو قاتل حاج قاسم سلیمانی هستی، وما فرزندان حاج قاسم سلیمانی هستیم، تو خوب میدونی که فرزندان بهترین خونخواهان و انتقام گیرندگان هستند. من یک ایرانی ام Hey #Trump you are the murderer of Haj Qasem Soleimani, and we are the children of Qasem Soleimani,and you know children are the best avanger of their father bloodshed
1566
منم از پریشب که مادر شوهرم نذاشت بخوابیم دیشب که شوهرم مجبورم کرد 8 بخوابم و 11 بیدار شدم دیه نتونست ...

متاسفانه شوهر منم اصلا درک نداره دودقیقه بچه رو نگه نمیداره من بخوابم بااینکه فردا تعطیله حالا خوبه هرچی درمیارم دارم تو خونه ش خرج میکنم

متاسفانه شوهر منم اصلا درک نداره دودقیقه بچه رو نگه نمیداره من بخوابم بااینکه فردا تعطیله حالا خوبه ...

آخی بیار بدش من نگهش دارم😅

#ترامپ، تو قاتل حاج قاسم سلیمانی هستی، وما فرزندان حاج قاسم سلیمانی هستیم، تو خوب میدونی که فرزندان بهترین خونخواهان و انتقام گیرندگان هستند. من یک ایرانی ام Hey #Trump you are the murderer of Haj Qasem Soleimani, and we are the children of Qasem Soleimani,and you know children are the best avanger of their father bloodshed
کاش میشد ولی بخاطر کمبود نیرو نمیشه

ای بابا کاش‌نمیرفتی  یا میرفتی دو سه ساعت بعد مرخصی‌میگرفتی میومدی‌میخوابیدی.اشتباه نکنی تو ازمایش های مردم 😁😁😁ولی سعس کم بخوابی نری همخ چیه ادم‌بهم‌میخوره ببخشید جتی دستشویی شماره 2 من‌خودم‌اینموری ام

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اسی از یه تایمی که بگذره عادی میشه و همه حالت تهوع و سر درد و ... از بین میره

من 5 شبانه روز نخوابیدم از ترس اینکه اگه بخوابم میمیرم 😂 😀 

بعدس ام حدود یکماه کل خوابم تو هر 24 ساعهرشاید دو ساعت بود .

رسمش نبود بخاطر یه کامنت کاربری سه ساله رو بترکونی نی نی یار 😐 قدیمی ام ولی به نا حقی ترکوندنم 😒
1396
اسی از یه تایمی که بگذره عادی میشه و همه حالت تهوع و سر درد و ... از بین میره من 5 شبانه روز نخوابی ...

الان بهتری 

منم چند وقت ذهنم درگیره شبانه روز ۴،۵ ساعت بیشتر نمیخوابم اونم خوابم عمیق نیست ذهنم بیداره

خخخخخ
الان بهتری  منم چند وقت ذهنم درگیره شبانه روز ۴،۵ ساعت بیشتر نمیخوابم اونم خوابم عمیق نیست ذهن ...

اره خوبم خدا رو شکر .میگذره بابا غصه نخور

رسمش نبود بخاطر یه کامنت کاربری سه ساله رو بترکونی نی نی یار 😐 قدیمی ام ولی به نا حقی ترکوندنم 😒