2726

تو خواب بود بیشتر یا بیداری؟

میشه برای سلامتی نی نیم  صلوات بفرستین  .................................🌷🌷🌷

بستگی به بچه داره‌.دختر من ۱ ماه گریه و بی قراری کرد پسر جاریم کلا یه شب😐

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من سر یه هفته گرفتم بعد صبح بیشتر گریه میکرد که شیر گاو شیرین بهش میدادم داخل لیوان

عضو🟣گروه 😈بنفش‌سرگروه‌عزیزم 💜💜فنچA74 💜💜 تاپیک مانکن‌های زیبا🕊️🕊️🟪وزن اولیع ۷۸۲۰۰😟😟وزن فعلی۶۸آخشش🥴😍🧐🟣💃🏼💃🏼💃🏼🥰پیش به سوی۶۷ 🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️هدفم ۵۵🏃🏼‍♀️ 😍وزن هدفم اخر زمستانه🌧️❄️☃️☃️✌️😎 🥳 ❄️😍🏃🏼‍♀️😌لازمه تبدیل شم به آدمی که یادمیگیره قوی باشه و تیکه های شکسته شو محکم کنار هم بزاره و از اول شروع کنه..👩🏼‍🦯😎💪یه آدم كه هدف داره ، رو پا خودش ايستاده و قوی جلو ميره..آره اين آدمو دوست دارم❤️
2728
الهی چقد جاریت اذیت شد😕😐

جاریه دیگه ..همیشه شانس داره😂😂

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
بستگی به بچه داره‌.دختر من ۱ ماه گریه و بی قراری کرد پسر جاریم کلا یه شب😐

طفلکی یکماه!! شبا گریه میکرد چطوری آرومش میکردین؟

چطوری گرفتین تدریجی. یا یدفه با چی صبر زرد؟ جاریتون با چ روشی؟

من سر یه هفته گرفتم بعد صبح بیشتر گریه میکرد که شیر گاو شیرین بهش میدادم داخل لیوان

حتما صبح بیشتر شیر میخورده ک عادت داشته ؟! یه هفته یعنی چطوری اذیت نشد؟

طفلکی یکماه!! شبا گریه میکرد چطوری آرومش میکردین؟ چطوری گرفتین تدریجی. یا یدفه با چی صبر زرد؟ جاریت ...

آره واقعا یک ماه.البته من دخترم به شیر گاو حساسیت داشت و نمیدونستم بیشتر گریه هاش بخاطر اون بود.دکتر گفت یه دفعه ای خوب نیست کم کم گرفتم ولی جاریم یه دفعه تی گرفت..پسرش خیلی خوبه نه بداخلاقی داره نه بهونه میگیره نه لوسه. از شیر گرفتنشم راحت یود

آره واقعا یک ماه.البته من دخترم به شیر گاو حساسیت داشت و نمیدونستم بیشتر گریه هاش بخاطر اون بود.دکتر ...

شبا بیدار میشد چی میذادین بهش؟

دختر منم حساسیت داره ب لبنیاتو پروتئین دخترتون خوب شده الان حساسیتش؟چند وقتشه؟دو شبه موقع خواب بهش شیر ندادم حالم بدِ😢

حتما صبح بیشتر شیر میخورده ک عادت داشته ؟! یه هفته یعنی چطوری اذیت نشد؟

اره صبح ها عادت داشت بیدار میشد شیر میخورد میخوابید نه چسب از این چیزا زدم سر سینه میترسید نمیخورد

عضو🟣گروه 😈بنفش‌سرگروه‌عزیزم 💜💜فنچA74 💜💜 تاپیک مانکن‌های زیبا🕊️🕊️🟪وزن اولیع ۷۸۲۰۰😟😟وزن فعلی۶۸آخشش🥴😍🧐🟣💃🏼💃🏼💃🏼🥰پیش به سوی۶۷ 🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️هدفم ۵۵🏃🏼‍♀️ 😍وزن هدفم اخر زمستانه🌧️❄️☃️☃️✌️😎 🥳 ❄️😍🏃🏼‍♀️😌لازمه تبدیل شم به آدمی که یادمیگیره قوی باشه و تیکه های شکسته شو محکم کنار هم بزاره و از اول شروع کنه..👩🏼‍🦯😎💪یه آدم كه هدف داره ، رو پا خودش ايستاده و قوی جلو ميره..آره اين آدمو دوست دارم❤️
اره صبح ها عادت داشت بیدار میشد شیر میخورد میخوابید نه چسب از این چیزا زدم سر سینه میترسید نمیخورد

چسب زخم یا چسب برق؟ 

آره واقعا یک ماه.البته من دخترم به شیر گاو حساسیت داشت و نمیدونستم بیشتر گریه هاش بخاطر اون بود.دکتر ...

دکتر چیزی بهش نداد بعد از شیر گرفتن مثلا کلسیمو ..؟ من خیلی نگرانم ویتامینهایی ک از لبنیات تامین میشه چطوری تامین کنم!!

چسب زخم یا چسب برق؟ 

چسپ برق بعضی وقتا هم که طرف میومد ابلیمو میزدم .البته پسرم ترشی دوست نداره دیگه طرفش نیومد

شبا بیدار میشد چی میذادین بهش؟ دختر منم حساسیت داره ب لبنیاتو پروتئین دخترتون خوب شده الان حساسیتش؟ ...

الان چهار سالشه بعد یک سال حساسیتش خوب شد.اول نمیدونستم حساسیت داره شبا بهش شیر گاو میدادم بردمش دکتر گفت حساسیت داره شیرخشک اپتامیل پپتی گفت بهش بده.بعد کم کم اونم قطع کردم

2706