2410
2553
عنوان

بچه ها پیام های جاریم

621 بازدید | 69 پست

بچه ها مشکل من با جاریم خیلی عمقش زیاده 

برمیگرده ب دوران دوستیم با شوهرم چهار سال پیش که اون عقد کرد و منو صدا زد و نشست جلوم و گفت من نمیذارم تو زن فلانی شی و خانوادش از تو بدشون میادو  از این حرفا و من در جوابش بهش گفتم که ببین اونا هچی نیستن غلط کردن اینارو راجع ب من میگن

تا اینکه قضیه ب اینجا رسید ک رفت حرفای منو گذاشت کف دست مادر شوهرم و حتی سیگار کشیدن من هم گفته بود 

خلاصه گذشت و گذشت و گذشت ما کلا بذ اینا قطع رابطه کردیم دوسال تو این مدت راه ب راه حرف میزدن پشت سر ما ک دنبال خراب کردن زندگیشونیم و مزاحم انداختیم ب زندگیشون و من از سیم کارتم ب برادرشوهرم پیام دادمو این چیزا هروقتم میگفتیم بیان رو در رو مادرشوهرم میگفت نمیان 

تا پدرم فوت شدو برادرشوهرم همه مراسمارو اومد و ما کلا پشماممون ریخت ک اومده و  

حتما بخون امضامو ؛ اگه ریپلای کردی فازت گـَنگ بود از قبل بدون جوابتو نخواهم داد! نه که بلد نباشما! خیلیم بلدم انقدی که تا صبح بگم و بگی!   فقط فرقم با تو اینه مغزمو درگیر انرژی منفیای دنیا نمیکنم    توام نکن و اگه نظرت مخالفمه کلا جوابی ننویس برام منفیای دنیارو نکش سمت خودت   هولشون بده اون وَر!   حالت بهتر شد؟ حله!   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

برادرشوهرت تو کار اپیلاسیون بوده؟😶😶😑

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2714

چرا پشماتون ریخت ک اومده😧

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                         وکاربران مرد قری🤢اصلا بعضی از مردای ایرانی هر جا برن به گند میکشن اونجارو وجود بعضیاتون اینجارو چرت تر تر کرده😐                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

جاریم امشب پیام داد گفت میخوام یه چیزایی رو شفاف سازی کنم 

خلاصه ی حرفاشو بگم 

گفت ما میخواستیم رو در رو کنیم تا شما ثابت کنید مادرشوهرپدرشوهر نذاشتن گفت ماهم فک کردیم شمایید 

گفت مادرشوهره خودش ب من اصرار کرد الا و بلا بگو تو دیدار اولتون چیا بینتون رد و بدل شده 

گفت شماره و مدرک از اون پیج اینستا و پیامایی ک تو فرستادی ((یعنی در اصل به اسم من فرستاده شده)) رو ما داریم و صبح برات میفرستیم

خلاصه ک کلی هم حالا چیزای دیگه ک سرتونو درد نمیارم 

من گفتم ما هستیم و ثابت میکنیم گفت هرچی داری قسم بخور راست میگی و نخواستی زندگی منو خراب کنی منم همینجوری قسم خوردم خب واقعا هم من تو این فازا نیستم اصن خاله زنک نیستم همش تهمت بود 

فهمیدم فامیلای شوهرم همه حرفای چرت و پرت میاوردن و میبردن این وسط 

حالا من نمیدونم چیکار کنم

من کلا خیلی استرس کشیدم این چن وقت واقعا حوصله ندارم 

حالا 

حتما بخون امضامو ؛ اگه ریپلای کردی فازت گـَنگ بود از قبل بدون جوابتو نخواهم داد! نه که بلد نباشما! خیلیم بلدم انقدی که تا صبح بگم و بگی!   فقط فرقم با تو اینه مغزمو درگیر انرژی منفیای دنیا نمیکنم    توام نکن و اگه نظرت مخالفمه کلا جوابی ننویس برام منفیای دنیارو نکش سمت خودت   هولشون بده اون وَر!   حالت بهتر شد؟ حله!   

حالا نمیدونم چیکار کنم بچه ها 

این کلا همش دنبال اینه ک همش یه قصه ای بسازه از هر چیز کوچیک و من خیلی تحمل ندارم الانم بعد بابام دارم ضد افسردگی میخورم و تپش قلبام بیشتر شده کلا خیلی احوالم بده 

چیکار کنم بچه ها 

جاریم امشب پیام داد گفت میخوام یه چیزایی رو شفاف سازی کنم  خلاصه ی حرفاشو بگم  گفت ما می ...

عزیزم همه رو بیار وسط روبرو کن از این ادمام زیاد هست نه میشه به مادر شوهرت اعتماد کنی نه حرفا جاریت معلوم نی کدوم راست میگن

هیچ

اینم بگم، میگفت کسی ک مزاحممون شده بود ازش شکایت کردیم اومد گفت رفیق فلانی و فلانی ام اونا گفتن بیوفتم رو زندگیتون! 

یعنی طرف گفته دوسته ما بوده 

بهش هرچی میگم اسم طرفو بده نمیگه! 

میگه بعدا شوهرم میگه بهتون

2706