2726

يا همين الان يه آرزو كن، يهو ديدي مرغ آمين بگه آمين :)

من خودم به قبلا ك نگاه ميكنم ميبينم الان دارم يه سري آرزوهامو زندگي ميكنم.خداياشكرررررررت♥️♥️♥️♥️

براي رسيدن  به مهم ترين آرزوم دعا كنيد بچه ها،ميگن دعاي بقيه در حق آدم زود ميگيره

منم دعاتون ميكنم

خداکنه صاحبخونه بشیم.همه ی مستاجرا

دوستای گلم اگه ریزش شدیدِ مو ونازکیِ تارمو وشوره ی سر دارید.اگه دنبالِ رویش مجددِ مو هستید ،میتونم کمکتون کنم.روشم کاملاََ گیاهی هست .ارسالِ روغنِ دست ساز ب همه ی شهرها امکان پذیره.برای خرید تماس بگیرید۰۹۰۱۱۸۵۰۳۲۳.ویا ب آدرسِ اینستام @tare_moye_ba_arzeshمراجعه کنید.مزاحمت پیگیری میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هر چی از خدا خواستم بهم داده و بجز قدرت شکرگذاری آخه همیشه کم میارم

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****

خدایا شکرت که عزیزانم کنارمن خدایا شکرت که کنارشون خوشبختم خدایا شکرت که تا الان همیشه هوامو داشتی شکر شکرررر 

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️
قدرت شكر گذاري كاري نداره!خودت ب وجود بيارش

نه منظورم اینه که از توان انسان خارجه که بتونه اونجور که باید شکر به جا بیاره

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****
2706