1600
1605

يا همين الان يه آرزو كن، يهو ديدي مرغ آمين بگه آمين :)

من خودم به قبلا ك نگاه ميكنم ميبينم الان دارم يه سري آرزوهامو زندگي ميكنم.خداياشكرررررررت♥️♥️♥️♥️

براي رسيدن  به مهم ترين آرزوم دعا كنيد بچه ها،ميگن دعاي بقيه در حق آدم زود ميگيره

منم دعاتون ميكنم

چي ميشه اگه بشه هموني ك ميخوام:)واسه خدا كه كاري نداره🌸

خداکنه صاحبخونه بشیم.همه ی مستاجرا

دوستای گلم اگه ریزش شدیدِ مو ونازکیِ تارمو وشوره ی سر دارید.اگه دنبالِ رویش مجددِ مو هستید ،میتونم کمکتون کنم.روشم کاملاََ گیاهی هست .ارسالِ روغنِ دست ساز ب همه ی شهرها امکان پذیره.برای خرید تماس بگیرید۰۹۰۱۱۸۵۰۳۲۳.ویا ب آدرسِ اینستام @tare_moye_ba_arzeshمراجعه کنید.مزاحمت پیگیری میشه

خودمو داداشم بدبختی امون تموم شه و زندگیه خوبی شروع کنیم شوهرمم آدم شه امین

آرزو بچه بودم آرزو میکردم آجی داشته باشم الان دوتا نازشو خداروشکر دارم

#ترامپ، تو قاتل حاج قاسم سلیمانی هستی، وما فرزندان حاج قاسم سلیمانی هستیم، تو خوب میدونی که فرزندان بهترین خونخواهان و انتقام گیرندگان هستند. من یک ایرانی ام Hey #Trump you are the murderer of Haj Qasem Soleimani, and we are the children of Qasem Soleimani,and you know children are the best avanger of their father bloodshed

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

خدايا خداجون شكرت

همه رو ب ارزوشون برسون خداجون

همرو

ما جزتو پناهي نداريم

غرورمونو نبين..خيلي ضعيفيم بي تو❤️

برام دعا ميكنيد؟؟؟با دلاي پاكتون؟؟واسه ارامشم؟؟حال دلم بده!ي چن وقتيه قلبم زودزودميشكنه.....💔
8
هر چی از خدا خواستم بهم داده و بجز قدرت شکرگذاری آخه همیشه کم میارم

قدرت شكر گذاري كاري نداره!خودت ب وجود بيارش

خدایا شکرت که عزیزانم کنارمن خدایا شکرت که کنارشون خوشبختم خدایا شکرت که تا الان همیشه هوامو داشتی شکر شکرررر 

❤️بدون تو یه مروارید مشکی بی صدف من ته مردابم           یه ماهی وسط دریاولی خب بی نفسو وصله قلابم❤️
1601
بزرگترین آرزوم رسیدن و ازدواج کردن با عشقم بود که بهش رسیدم. الآن بزرگترین آرزوم اینه که خونه بخریم ...

ايشالااا به اون ارزوهاي ديگتم ميرسي عزيزدلم مهمترينش براورده شد

عشقتون دوطرفه بود؟

خدایا شکرت که عزیزانم کنارمن خدایا شکرت که کنارشون خوشبختم خدایا شکرت که تا الان همیشه هوامو داشتی ش ...

♥️♥️♥️♥️😍😍😍😍

1578