2410
2553

بچه ها اشتباهی تنظیم کردم دستم خورده به کتون اینتنسیو ازساعت۲داره میشوره چراخاموش نمیشه؟😭😭😭مغنه دخترم اون توء فردامیخوادبره مدزسه

کسی میدونه کی میخوادشستشوش تموم شه؟تاحالا ازاین تایمراستفاده نکرده بودم چه غلطی کردما😢😢  

...اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

فکر کنم سه یا چهارساعته

اگه خاموش نمیشه خودت خاموشش کن 

یا از برق بکش 

درشم  بعد ده دقیقه باز کن چون سریع باز نمیشه

گاهی وقتا دادن شانس دوباره به کسی مثله دادن یه گلوله اضافه است برای اینکه بار اول نتونست تورو خوب هدف بگیره ... برای یک زن جدایی آخرین انتخابشه.. وقتی همه ی تلاششو کرده اما طرفش عوض نمیشه زنی که تو اون زندگی داره خفه میشه. حرمتش مچاله شده، دلش شکسته، غرورش خرد شده، اعتمادش از بین رفته،و مهمتر از همه اینکه اولویته آخره اصلا شاید نباشه آدما همیشه از جایی سقوط میکنن که بهش تکیه کردن .....هیچوقت اجازه نده کسی دو بار بهت بفهمونه که تورو نمیخواد هیچوقت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
فکر کنم سه یا چهارساعته اگه خاموش نمیشه خودت خاموشش کن  یا از برق بکش  درشم  بعد د ...

اخه این لباسشویی تانوقعی که تایمش تموم نشه بازنمیشه😭حتی شره شبب خاموش کردم تافرداش مونده ،فرداصبح دوباره ادامشوشسته

من یبار تو تایمر،طولانی حواسم نبود گذاشته بودم لباس سوهرمو اخرش نصفه خاموش کردم دوباره تایم کردم&nbs ...

نمیشه خب ،من خاموش کردم الان خواستم تایم دیگه بزارم نمیشه

2714
اخه این لباسشویی تانوقعی که تایمش تموم نشه بازنمیشه😭حتی شره شبب خاموش کردم تافرداش مونده ،فرداصبح د ...

از روی دفترچه اش اگه هس نگا کن ببین این شستشو زمانش چقد زده ولی فک کنم همون نزدیک سه ساعت بشه  فک کنم دیگه تموم بشه تایمش

خدایا شکرت 
از روی دفترچه اش اگه هس نگا کن ببین این شستشو زمانش چقد زده ولی فک کنم همون نزدیک سه ساعت بشه   ...

الان نمیدونم کجاس دفترچش،میترسم سروصداکنم بچه هابیدازشن‌من همیشه یه ربع تنظیمش میکردم اعصابم خردشد😢از کی منتظرم تموم شه

میگما خاموش کن از،برق بکش بعدش ببین باز میشه دوباره تاین کن

نه نمیشه بازنمیشه،تاوقتی که تایمش تموم نشه مثلا نیم ساعت تموم نشه بازنمیشه

2706