1608
1605

بچه ها اشتباهی تنظیم کردم دستم خورده به کتون اینتنسیو ازساعت۲داره میشوره چراخاموش نمیشه؟😭😭😭مغنه دخترم اون توء فردامیخوادبره مدزسه

کسی میدونه کی میخوادشستشوش تموم شه؟تاحالا ازاین تایمراستفاده نکرده بودم چه غلطی کردما😢😢  

...اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

فکر کنم سه یا چهارساعته اگه خاموش نمیشه خودت خاموشش کن  یا از برق بکش  درشم  بعد د ...

اخه این لباسشویی تانوقعی که تایمش تموم نشه بازنمیشه😭حتی شره شبب خاموش کردم تافرداش مونده ،فرداصبح دوباره ادامشوشسته

من یبار تو تایمر،طولانی حواسم نبود گذاشته بودم لباس سوهرمو اخرش نصفه خاموش کردم دوباره تایم کردم&nbs ...

نمیشه خب ،من خاموش کردم الان خواستم تایم دیگه بزارم نمیشه

اخه این لباسشویی تانوقعی که تایمش تموم نشه بازنمیشه😭حتی شره شبب خاموش کردم تافرداش مونده ،فرداصبح د ...

از روی دفترچه اش اگه هس نگا کن ببین این شستشو زمانش چقد زده ولی فک کنم همون نزدیک سه ساعت بشه  فک کنم دیگه تموم بشه تایمش

1432
از روی دفترچه اش اگه هس نگا کن ببین این شستشو زمانش چقد زده ولی فک کنم همون نزدیک سه ساعت بشه   ...

الان نمیدونم کجاس دفترچش،میترسم سروصداکنم بچه هابیدازشن‌من همیشه یه ربع تنظیمش میکردم اعصابم خردشد😢از کی منتظرم تموم شه

میگما خاموش کن از،برق بکش بعدش ببین باز میشه دوباره تاین کن

نه نمیشه بازنمیشه،تاوقتی که تایمش تموم نشه مثلا نیم ساعت تموم نشه بازنمیشه

1563
نمیشه خب ،من خاموش کردم الان خواستم تایم دیگه بزارم نمیشه

عزیزم دکمه ‌play.puse نداره؟

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولده خودمه امیدوارم‌ یه روز تیکر تولد‌ نی نی عزیزمو اینحا بزنم.الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد‌یه‌کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
1578