2726
عنوان

سزاریانیا بیاین لطفا

90 بازدید | 11 پست

سزاریانتون با بی هوشی بود یا بی حسی ؟کی شکمتونو فشار دادن دوستم میگه بی حسی بهتره چون وقتی شکمو فشار میدن بی حسی ولی اگه بیهوشیو انتخاب کنی به هوش بیای فشار میدن و خیلی درد داری برای شما چجوری بود

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست آنقدر 

من بیحس بودم هم موقع بیحسی فشار دادن هم وقتی بیحسی رفت یهو شکمم رو فشار دادن وحشتناک بود😣

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 

من بیحسی بودم بعداز عمل و ریکاوری جلو در اتاق عمل ک داشتن میبردنم تو بخش یه پزستاره فشار داد شکممو ک با وجود بیحسی دردش بازم زیاد بود ولی چند ثانیه بود فقط بیشتر فشار حس میشه تا درد 

تاپیک فاتحه برای مادربزرگ مهربونم هرکس لطف کرد و فاتحه فرستاد تاپیکو لایک کنهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3353938/مادربزرگ-مهربونم-روحت-شاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من بیحس بودم هم موقع بیحسی فشار دادن هم وقتی بیحسی رفت یهو شکمم رو فشار دادن وحشتناک بود😣

خب قبلش ب دکترت میگفتی ک وقتی بی حسم فقط فشار بدین دوستم گفته بود دردی نکشید

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست آنقدر 
خب قبلش ب دکترت میگفتی ک وقتی بی حسم فقط فشار بدین دوستم گفته بود دردی نکشید

تو بیحسی فشار دادن فکر کردم تموم شده.وقتی اومدم بخش یه پرستاره اومد یکاره رو دلم رو فشار داد همچین جیغی کشیدم ترسید😁بهش گفتم تو اتاق عمل فشار دادن دیکه رفت

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 

عزیزم اتفاقا اشتباه .گفتی برای اونایی که بیهوشی استفاده میکنند همون وقت که بیهوش هستن شکمو فشار میدن واصلا متوجه نمیشی چون بیهوشی ولی برای بی حسی کاملا فشار رو متوجه میشی

برا من بی حسی از کمر بود، بعد از عمل فشار دادن، بی حس بودم، ولی فشار رو خیلی زیاد حس میکردم

زیاد هم یادم نیستا، مثل اینکه بعد عمل یه آمپول میزنن که خوابیدم(تو خواب و بیداری بودم که فشار رو حس کردم)،  ریکاوری بودم ، بیدار که شدم بردنم تو بخش

هرآنچه میخواهی ، آنسوی ترس توست و پادزهر ترس ، اقدام است 💪👍
عزیزم اتفاقا اشتباه .گفتی برای اونایی که بیهوشی استفاده میکنند همون وقت که بیهوش هستن شکمو فشار میدن ...

برای من که فشار دادن بی حس بودم چیزی متوجه نشدم

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘