2726
عنوان

چشم سوم

| مشاهده متن کامل بحث + 625 بازدید | 77 پست
چه جالب همین جوری آمد تو ذهنم راستی نمیدونی باید چیکار کنم چیزای ترسناک نبینم

نمیدونم عزیزم، شما همونی که گفتی یه رمال ببرات باز کرده؟و

یه دونه پسر دارم من قند و عسل دارم من شاخه نبات و نقل تر بغل بغل دارم من   پسر دارا خوشبخت ترین آدمای روی زمینن    عاشقتم پسر یکی یه دونه م  
چه جالب همین جوری آمد تو ذهنم راستی نمیدونی باید چیکار کنم چیزای ترسناک نبینم

من درمورد چشم سوم نمی‌دونم

ولی کلا میگن یه چاقو بزاری زیر بالشت و همیشه یه سنجاق به لباست وصل باشه کمتر میان سراغت

گاهی وقتا دادن شانس دوباره به کسی مثله دادن یه گلوله اضافه است برای اینکه بار اول نتونست تورو خوب هدف بگیره ... برای یک زن جدایی آخرین انتخابشه.. وقتی همه ی تلاششو کرده اما طرفش عوض نمیشه زنی که تو اون زندگی داره خفه میشه. حرمتش مچاله شده، دلش شکسته، غرورش خرد شده، اعتمادش از بین رفته،و مهمتر از همه اینکه اولویته آخره اصلا شاید نباشه آدما همیشه از جایی سقوط میکنن که بهش تکیه کردن .....هیچوقت اجازه نده کسی دو بار بهت بفهمونه که تورو نمیخواد هیچوقت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثلا بگو مشکل من تو زندگیم چیه؟؟ اشکالی ندارد اگه اشتباه هم بگی  من میگم درسته یان

شوهرت معتاده؟؟ یا اصلا دوسش نداری

یه دونه پسر دارم من قند و عسل دارم من شاخه نبات و نقل تر بغل بغل دارم من   پسر دارا خوشبخت ترین آدمای روی زمینن    عاشقتم پسر یکی یه دونه م  
شوهرت معتاده؟؟ یا اصلا دوسش نداری

ن معتاد نیست

دوسش ندارم یعنی قبلا داشتم ولی الان ن

گاهی وقتا دادن شانس دوباره به کسی مثله دادن یه گلوله اضافه است برای اینکه بار اول نتونست تورو خوب هدف بگیره ... برای یک زن جدایی آخرین انتخابشه.. وقتی همه ی تلاششو کرده اما طرفش عوض نمیشه زنی که تو اون زندگی داره خفه میشه. حرمتش مچاله شده، دلش شکسته، غرورش خرد شده، اعتمادش از بین رفته،و مهمتر از همه اینکه اولویته آخره اصلا شاید نباشه آدما همیشه از جایی سقوط میکنن که بهش تکیه کردن .....هیچوقت اجازه نده کسی دو بار بهت بفهمونه که تورو نمیخواد هیچوقت 
2728
نمیدونم عزیزم، شما همونی که گفتی یه رمال ببرات باز کرده؟و

آره همونم

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله همه جنین ها سلامت بیان بغل مامان هاشون اگه دوست داشتی برای همه باردار ها صلوات بفرست بارداری دوممه خیلی نگران سلامتی نی نیمم
ن معتاد نیست دوسش ندارم یعنی قبلا داشتم ولی الان ن

خب بازم بد نبود ، ایشالله شما هم هر مشکلی دارین حل بشه، راستی من هنوزم آدمایی که از نزدیک میبینم یا مثلا زوج هایی که از نزدیک میبینم  میفهمم باهم مشکل دارن یا نه بعضی وقتا مشکلشونم درست حدس میزنم ، بازم مرسی دوست عزیزم واقعا خیلی کمکم کردی  

آره همونم

من یکم تو نت خوندم نوشته باید اول پاکسازی کنی بعد چشم سوم باز کنی که شما پاکسازی نکردین، تو نت بزنین درمورد بستن چشم سوم مطالعه کنین

میدونی من مجرد بودم خیلی حال دلم خوب بود خیلی نشونه ها داشتم بوی غذای کسی که میخواست بریم خونشون مهم ...

بله چشم سومت بوده.....طبیعیه تو دوران مجردی ونوجوانی ادم خیلی پاک تر دقیق تر از دوران دیگست...و اینطور که معلومه مال شما خدادادی فعال بوده......مدیتیشن کن و سعی کن درحالت مدیتیشن روی نقطه چشم اجنات که وسط پیشونیته تمرکز کنی..یوگا کار کن....برو دنبال فلسفه همش درحال خوندن موضوعات فلسفی باش تا دوباره به مغزت شوک وارد بشه و تو رو به خود واقعیت برگردونه...ایمان داشته باش که موفق میشی....اگه تلاش کنی اراده کنی دوباره راهشو پیدا میکنی

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 
بله چشم سومت بوده.....طبیعیه تو دوران مجردی ونوجوانی ادم خیلی پاک تر دقیق تر از دوران دیگست...و اینط ...

بعد حدود پنج سال همین چندروز روز پیش یهو تو ذهنم اومد شاید اون حال اون زمانم مال چشم سوم بوده، بخدا هر روز تو این پنج سال به خودم میگفتم چرا نمیتونم دیگه اون حس خوبمو تجربه کنم؟؟ همش دنبال جوابش بودم که اون حس چی بود که انگار واقعا تو وجودم مرده؟؟ اون موقع قشنگ خودم میفهمیدم چشمام یه انرژی داره، خیلی دنبال جواب بودم تا اینکه الان فک میکنم پیداش کردم، ممنون عزیزم که مطمینم کردی، موضاعات فلسفی مثلا چی بخونم؟؟ راستی تو نوجوانیم چندبار شده که چشامو بستم و احساس کردم از دور دارم به کره زمین نگاه میکنم خیلی تجربه های خوبی داشتم که تازه اولین بار دارم اینجا میگم تا حالا به کسی نگفتم فقط همون سوالمو جواب بدین ممنون میشم

به منم میگی گلم

چی بگم عزیزم؟؟

خب بازم بد نبود ، ایشالله شما هم هر مشکلی دارین حل بشه، راستی من هنوزم آدمایی که از نزدیک میبینم یا ...

خواهش میکنم عزیزم

انشالله هرچی که به صلاحته واست پیش بیاد

2706