2737
2734
عنوان

چشم سوم

| مشاهده متن کامل بحث + 625 بازدید | 77 پست
خب اون از طریق صحیح باز نکرده وگرنه اینطور نمیشه که ترس داشته باشه

خب شکل صحیحش چطوریه من اطلاعات ندارم اصلا باید چیکار کنم کور بشه

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله همه جنین ها سلامت بیان بغل مامان هاشون اگه دوست داشتی برای همه باردار ها صلوات بفرست بارداری دوممه خیلی نگران سلامتی نی نیمم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان با اختلاف حس ششمیا در صدر جدولن چشم سومیا چندوقت بود کمرنگ بودن

خوب بود😂👌🏻

كسايي كه زبان الماني بلدن يا شروع كردن به ياد گرفتن بيان تو تاپيكم رفع اشكال كنيم و با هم بخونيم 😊
نشونه باز شدنش به اندازه فعال بودنش بستگی دارره....برای مثال کسانی که میگن با باز شدن روح و جن میبین ...

چطوری باز میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله همه جنین ها سلامت بیان بغل مامان هاشون اگه دوست داشتی برای همه باردار ها صلوات بفرست بارداری دوممه خیلی نگران سلامتی نی نیمم
2728
چی میبینی ینی

بیشتر چیزای ترسناک مثل اجنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نشونه باز شدنش به اندازه فعال بودنش بستگی دارره....برای مثال کسانی که میگن با باز شدن روح و جن میبین ...

من این علایم رو دارم

یعنی چشم سومم بازه  

گاهی وقتا دادن شانس دوباره به کسی مثله دادن یه گلوله اضافه است برای اینکه بار اول نتونست تورو خوب هدف بگیره ... برای یک زن جدایی آخرین انتخابشه.. وقتی همه ی تلاششو کرده اما طرفش عوض نمیشه زنی که تو اون زندگی داره خفه میشه. حرمتش مچاله شده، دلش شکسته، غرورش خرد شده، اعتمادش از بین رفته،و مهمتر از همه اینکه اولویته آخره اصلا شاید نباشه آدما همیشه از جایی سقوط میکنن که بهش تکیه کردن .....هیچوقت اجازه نده کسی دو بار بهت بفهمونه که تورو نمیخواد هیچوقت 
هر از گاهی یه نوع خرافات خاص مد میشه تو این سایت. 

خرافات نیست یکم مطالعه کنین میفهمین

یه دونه پسر دارم من قند و عسل دارم من شاخه نبات و نقل تر بغل بغل دارم من   پسر دارا خوشبخت ترین آدمای روی زمینن    عاشقتم پسر یکی یه دونه م  
2738
نصف شبی ترسوندین منو اه

منم  

گاهی وقتا دادن شانس دوباره به کسی مثله دادن یه گلوله اضافه است برای اینکه بار اول نتونست تورو خوب هدف بگیره ... برای یک زن جدایی آخرین انتخابشه.. وقتی همه ی تلاششو کرده اما طرفش عوض نمیشه زنی که تو اون زندگی داره خفه میشه. حرمتش مچاله شده، دلش شکسته، غرورش خرد شده، اعتمادش از بین رفته،و مهمتر از همه اینکه اولویته آخره اصلا شاید نباشه آدما همیشه از جایی سقوط میکنن که بهش تکیه کردن .....هیچوقت اجازه نده کسی دو بار بهت بفهمونه که تورو نمیخواد هیچوقت 

میدونی من مجرد بودم خیلی حال دلم خوب بود خیلی نشونه ها داشتم بوی غذای کسی که میخواست بریم خونشون مهمونی رو حس میکردم حتی، خیلی خوب پیش بینی میکردم خیلی خوابا میدیدم که عین واقعیت بود اما بعد یه سری اتفاقا احساس کردم یه چیزی تو وجودم مرده به وضوح احساس میکردمش یه مدت افسردگی گرفتم و همه اون حس های خوبم رفت، هنوزم کمبودشو تو وجودم حس میکنم، میخواستم ببینم همون چشم سومم بوده که بسته شده؟؟ چجوری میتونم بازش کنم؟؟

یه دونه پسر دارم من قند و عسل دارم من شاخه نبات و نقل تر بغل بغل دارم من   پسر دارا خوشبخت ترین آدمای روی زمینن    عاشقتم پسر یکی یه دونه م  
2706