2410
2553
عنوان

چشم سوم

| مشاهده متن کامل بحث + 625 بازدید | 77 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب میدونی نشانه هاش چیه؟؟ اینکه اگه باز باشه چه نشونه هایی داره؟؟

میشه یه کم توضیح بدین

من اصلا متوجه نمیشم

گاهی وقتا دادن شانس دوباره به کسی مثله دادن یه گلوله اضافه است برای اینکه بار اول نتونست تورو خوب هدف بگیره ... برای یک زن جدایی آخرین انتخابشه.. وقتی همه ی تلاششو کرده اما طرفش عوض نمیشه زنی که تو اون زندگی داره خفه میشه. حرمتش مچاله شده، دلش شکسته، غرورش خرد شده، اعتمادش از بین رفته،و مهمتر از همه اینکه اولویته آخره اصلا شاید نباشه آدما همیشه از جایی سقوط میکنن که بهش تکیه کردن .....هیچوقت اجازه نده کسی دو بار بهت بفهمونه که تورو نمیخواد هیچوقت 
خب میدونی نشانه هاش چیه؟؟ اینکه اگه باز باشه چه نشونه هایی داره؟؟

ببین بدن یه سری کانال داره که بهم وصلن و ناپاکی و گناه اونارو مسدود میکنه و باعث میشه انرژی هستی در بدن نچرخه 

از پایین باید باز بشن برن تا بالا ۷تا قسمت هست

اگر به ترتیب باز نشن باعث بیماری و از بین رفتن کالبد زمینی میشه 

در صورتی که درست باز بشن و به ترتیب شهود و قدرت درک واقعیت بالا میره 

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 
2720

الان با اختلاف حس ششمیا در صدر جدولن چشم سومیا چندوقت بود کمرنگ بودن

مَرد هستم، همین...                                                                                                                              پرسیدند ادب از که آموختی؟ گفت: از کاربران نی نی سایت.
چشمیه  وسط پیشونی اما ما مرئی که وقتی چشم هاتو  می بندی باز میتونی با چشم بسته یه چیزایی ر ...

خب اون از طریق صحیح باز نکرده وگرنه اینطور نمیشه که ترس داشته باشه

یه دونه پسر دارم من قند و عسل دارم من شاخه نبات و نقل تر بغل بغل دارم من   پسر دارا خوشبخت ترین آدمای روی زمینن    عاشقتم پسر یکی یه دونه م  
چشمیه  وسط پیشونی اما ما مرئی که وقتی چشم هاتو  می بندی باز میتونی با چشم بسته یه چیزایی ر ...

جدی چیا رو میبینی مثلا

گاهی وقتا دادن شانس دوباره به کسی مثله دادن یه گلوله اضافه است برای اینکه بار اول نتونست تورو خوب هدف بگیره ... برای یک زن جدایی آخرین انتخابشه.. وقتی همه ی تلاششو کرده اما طرفش عوض نمیشه زنی که تو اون زندگی داره خفه میشه. حرمتش مچاله شده، دلش شکسته، غرورش خرد شده، اعتمادش از بین رفته،و مهمتر از همه اینکه اولویته آخره اصلا شاید نباشه آدما همیشه از جایی سقوط میکنن که بهش تکیه کردن .....هیچوقت اجازه نده کسی دو بار بهت بفهمونه که تورو نمیخواد هیچوقت 
2714
جدی چیا رو میبینی مثلا

سایه آدم هایی میبینم که با چشم باز نمیبینم

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله همه جنین ها سلامت بیان بغل مامان هاشون اگه دوست داشتی برای همه باردار ها صلوات بفرست بارداری دوممه خیلی نگران سلامتی نی نیمم
خب اینارو میدونم میخوام ببینم نشونه اینکه باز هست چیه؟؟

نشونه باز شدنش به اندازه فعال بودنش بستگی دارره....برای مثال کسانی که میگن با باز شدن روح و جن میبینی اشتباس....درواقع قرار نیست همین که فعال بشه روح و جن ببینی و برای دیدن همچین چیزای باید بیشتر روی چشم اجنات کار کنی...ولی یه سری علایم دیگه هم داره مثل شهود قویی،  پیش بینی اتفاقات....ودیدن خوابای اگاهانه و صادقانه

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 

باز من اومدم یه سوال بپرسم نی نی سایتم قاطی کرد

یه دونه پسر دارم من قند و عسل دارم من شاخه نبات و نقل تر بغل بغل دارم من   پسر دارا خوشبخت ترین آدمای روی زمینن    عاشقتم پسر یکی یه دونه م  
2706