2410
2553
عنوان

چشم سوم

625 بازدید | 77 پست

کسی اینجا هست که درمورد چشم سوم اطلاعات داشته باشه ؟؟ یه سری سوال دارم میخوام بپرسم خیلی ذهنم درگیره

یه دونه پسر دارم من قند و عسل دارم من شاخه نبات و نقل تر بغل بغل دارم من   پسر دارا خوشبخت ترین آدمای روی زمینن    عاشقتم پسر یکی یه دونه م  

چی هست  

گاهی وقتا دادن شانس دوباره به کسی مثله دادن یه گلوله اضافه است برای اینکه بار اول نتونست تورو خوب هدف بگیره ... برای یک زن جدایی آخرین انتخابشه.. وقتی همه ی تلاششو کرده اما طرفش عوض نمیشه زنی که تو اون زندگی داره خفه میشه. حرمتش مچاله شده، دلش شکسته، غرورش خرد شده، اعتمادش از بین رفته،و مهمتر از همه اینکه اولویته آخره اصلا شاید نباشه آدما همیشه از جایی سقوط میکنن که بهش تکیه کردن .....هیچوقت اجازه نده کسی دو بار بهت بفهمونه که تورو نمیخواد هیچوقت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

کسی نبود؟ ؟ همه خوابن؟؟

یه دونه پسر دارم من قند و عسل دارم من شاخه نبات و نقل تر بغل بغل دارم من   پسر دارا خوشبخت ترین آدمای روی زمینن    عاشقتم پسر یکی یه دونه م  
من میدونم یکم

خب میدونی نشانه هاش چیه؟؟ اینکه اگه باز باشه چه نشونه هایی داره؟؟

2714

چشم سوم روی پیشونی بالای بینی قرار داره

و با یک سری تکنیک و مراقبه میتونید طی چندسال بازش کنید

یه جورایی مه از جلوی چشماتون کنار میره و واقعیت هارو میبینید 

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 
دیدی بعضیا یه چشاشون فقط عینک میذارن اونا رو میگن سه چش

نه ندیدم

با یه سری تمرینها یه سری پرده ها وحجابها بین دنیای مادی و ماورا کنار میره و آشکار میسه.برای بعضیها نیمه بازه

دوستای گلم اگه ریزش شدیدِ مو ونازکیِ تارمو وشوره ی سر دارید.اگه دنبالِ رویش مجددِ مو هستید ،میتونم کمکتون کنم.روشم کاملاََ گیاهی هست .ارسالِ روغنِ دست ساز ب همه ی شهرها امکان پذیره.برای خرید تماس بگیرید۰۹۰۱۱۸۵۰۳۲۳.ویا ب آدرسِ اینستام @tare_moye_ba_arzeshمراجعه کنید.مزاحمت پیگیری میشه
کسی نبود؟ ؟ همه خوابن؟؟

چشمیه  وسط پیشونی اما ما مرئی که وقتی چشم هاتو  می بندی باز میتونی با چشم بسته یه چیزایی رو ببینی

از چیش سوال داری 

یه جن‌گیر به پیشونی من محلولی مالید و دعا کرد و قرآن بست بهم گفت چشم سومت باز شده منم گاهی باهاش میبینم اما چیز خوبی نیست وحشت به آدم میده 

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله همه جنین ها سلامت بیان بغل مامان هاشون اگه دوست داشتی برای همه باردار ها صلوات بفرست بارداری دوممه خیلی نگران سلامتی نی نیمم
چشم سوم روی پیشونی بالای بینی قرار داره و با یک سری تکنیک و مراقبه میتونید طی چندسال بازش کنید یه ...

خب اینارو میدونم میخوام ببینم نشونه اینکه باز هست چیه؟؟

خب میدونی نشانه هاش چیه؟؟ اینکه اگه باز باشه چه نشونه هایی داره؟؟

یکی از چاکراهاست که به دلیل گناه بسته شده بین دو ابرو اگر باز بشه چشم بصیرتتم  بازمیشه و میتونی خیلی راحت ادمهای بد و خوب و موجودات ماورا روببینی

2706