1600
1541

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

1546

🤤

#ترامپ، تو قاتل حاج قاسم سلیمانی هستی، وما فرزندان حاج قاسم سلیمانی هستیم، تو خوب میدونی که فرزندان بهترین خونخواهان و انتقام گیرندگان هستند. من یک ایرانی ام Hey #Trump you are the murderer of Haj Qasem Soleimani, and we are the children of Qasem Soleimani,and you know children are the best avanger of their father bloodshed
8
1563

خواهرایه عزیزم خیلی طولانیه اما خلاصه خلاصه میگم ..

از اول زندگیم بدبیاریه زیادی اوردم از ۱۲سال نازایی تا بیماریه چند ساله همسر و اتیش گرفتن خونه بخاطر مشکل برق و .. 

ایتا باعث شد با یه دوست قدیمی یه وام بگیریم و سفته بدم و دوستم تموم وام رو براشت و برد و من موندم و ۱۲۰میلیون وام ماهی ۳ میلیون قسط 

ده ماه با قرض از دوست و اشنا و فامیل تونستم ۳۰تومنشو پرداخت کنم ولی دیگ نمیتونم 

کسی هم نیست ک بهم کمک کنه تواین وضعیت جامعه همه مثل همن و نمیخام مدیون بمونم من دلم نمیاد به همسرم بگم چون زخمتکشه .خاستم یه زخمی به زندگیم بزنم اما یه مشکل فراتر از حد تصورم برام پیش اومد ک خودم باعثش هستم 

دوراه بیشتر ندارم .. 

یا خودکشی 

یا فروش کلیه یا مغز استخون 

هم مشکل من حل بشه هم مشکل یه بیمار برای ادامه زندگی 

روزو شبم شده گریه زاری 

زنگ زدن بدهکارا 

از پسر خاله و پسردایی و دختر عمه و دختر خاله و طلایه خاهرم ک همسرش میگ چکارش کردی چون خودش لازم داره 

توروووخداااااا اگه کسیو میشناسید که کلیه لازم داره یا مغز استخون کمکم کنید دلم نمیخاد بمیرم بعد چندین سال انتظار خدا بهم لطف کرد و یه فرشته کوچولو داده 

همسرمم ادم خوبیه درکل بغیر از مشکلات مالی هیچ مشکلی ندارم و راضی ام 

اما اگه نتونم کلیه مو بفروشم شوهرم سکته میکنه 

بجز یه پراید و ۲۰ تومن پول پیش چیزی برامون نمونده 

خیلی خرج دوا درمون کردیم خیلی بدبیاری اوردیم 

خواهرا کمکم کنید ایشالا مریضی نداشته باشید تو خونه ولی اگه کسیو میشناسید معرفی کنید بهم 😔😔😔😭😭😭😭😭😭😭

و شبی هست که نباشد پس از آن فرداااااییی... 😊
1578