2733
2734

من جدیدا فوبیای بیماری گرفتم حالم به شدت بد بود تا اینکه مشکلاتی برام پیش اومد بخاطر استرس و خیلی درمانده بودم قرانو بازکردم این آیه اومد.

آیه ۳۴ سوره لقمان: 

همانا علم ساعت (قیامت) نزد خداست و او باران را فرو بارد و او آنچه (از نر و ماده و زشت و زیبا) که در رحمهای آبستن است می‌داند و هیچ کس نمی‌داند که فردا (از سود و زیان) چه خواهد کرد و هیچ کس نمی‌داند که به کدام سرزمین مرگش فرا می‌رسد (و به خاک می‌رود)، که تنها خدا دانا و آگاه است.

حالا هر وقت ترس بیاد سراغم این آیه رو به یاد میارم و حالم بهتر میشه. خواستم به کسایی که این مشکل روحی رو دارم بگم حتی اگه یک نفر آرامش بگیره و حالش خوب شه خوشحال میشم. 

خدایا یهویی همین روزا همه آرزوهامو برآورده کن لطفا. شکرت هزاران بار 🙏 در سخت ترین روزای زندگیم بالای سرم بودی. دلم به خودت قرصه نگرانیهامو میسپارم به تو که قادر مطلقی‌. خدایا سلامتی و دل خوش و عاقبت بخیری برای همه بنده هات و خودم آرزو میکنم. 🙏 درهای رحمت پروردگارم همیشه به روی بندگانش بازه🌹 میشه برای حاجت رواییم صلوات بفرستید. 🙏                                                   همسرم همراه برف زمستانی بیا و غافلگیرم کن. بیا باهم آرامش و خوشبختی و عاشقی رو تجربه کنیم تا وقتی صد و بیست سالمون بشه 😂 

مرسی ازت ❤️

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم❤️خوشحالی ینی چشات هم رنگ عسل باشه ینی یه موخرمایی لپ سوراخی باشی😁😻💍 .  میگن خدا سه چیز رو با ذوق بیشتری آفریده زن ، هنر ، عشق   دوست دارم بدونم خدا موقع آفرینش زن هنرمند عاشق چه حسی داشته                                                                     من یه دخترم با افکاری که روحمو به پرواز در میاره 😻یه نویسنده با رویاهای بزرگ              آقا پسری که باهات تبادل نظر می کنم فکر بد نکن در موردم 😊 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من آروم شدم ممنونم .قراره جراحی کیسه صفرا انجام بدم میترسم نمیرم ولی الان خیلی آروم شدم 

خدای من ،تنهاکسی است که همیشه وهمه جا حواسش بهم بوده وتنهام نذاشته،خدای من برای تمام من کافی ست💙💙💙💙

خداخیلی مهربونه نگران نباش من همیشه به پسرام میگه فقط یه نفر ه که شماها روبیشتر از من دوست داره وبیشتراز من هواتونو داره واون خداست❤

من ازتومیپرسم!چندتاسفررفتی؟چندتاکتاب خوندی؟
2738

خیلی خوشحالم که حالتون بهتر شد. واقعا جواب همه سوالا و نگرانی هامون داخل قران هست 

خدایا یهویی همین روزا همه آرزوهامو برآورده کن لطفا. شکرت هزاران بار 🙏 در سخت ترین روزای زندگیم بالای سرم بودی. دلم به خودت قرصه نگرانیهامو میسپارم به تو که قادر مطلقی‌. خدایا سلامتی و دل خوش و عاقبت بخیری برای همه بنده هات و خودم آرزو میکنم. 🙏 درهای رحمت پروردگارم همیشه به روی بندگانش بازه🌹 میشه برای حاجت رواییم صلوات بفرستید. 🙏                                                   همسرم همراه برف زمستانی بیا و غافلگیرم کن. بیا باهم آرامش و خوشبختی و عاشقی رو تجربه کنیم تا وقتی صد و بیست سالمون بشه 😂 
من آروم شدم ممنونم .قراره جراحی کیسه صفرا انجام بدم میترسم نمیرم ولی الان خیلی آروم شدم 

انشالله به سلامتی انجام میشه. جراحی کیسه صفرا که خیلیا میکنن و مشکلی نداره

گلم چه علائمی داشتی واسه این مشکلت؟

اولش معده درد شدید که به پشت میزنه وبعددرد مباد سمت راست زیر دنده که بعدازخوردن غذای چرب شروع میشه

خدای من ،تنهاکسی است که همیشه وهمه جا حواسش بهم بوده وتنهام نذاشته،خدای من برای تمام من کافی ست💙💙💙💙
میگم سرکه انگبین استفاده کردین؟  چون سنگ صفرا رو ازبین میبره

نه استفاده نکردم به من گفتن تنها راهش جراحیه

2706