2703
2553
عنوان

نسبت به همچین آدمی چه حسی دارین

526 بازدید | 120 پست

یه کسی رو‌ در نظر بگیرین که از نظر مالی خیلی کمک حالتون باشه اما خودشم باعث شده باشه که مشکل مالی براتون پیش بیاد. ولی در کل خیلی کمک مالی کنه. 

سفر ببره خرج سفرتونو بده

اما هرکاری میکنه منت بزاره هی بگه من فلان چیزو براتون خریدم اما برید ببینید کی مثل من میخره؟! من فلان کادو رو دادم اما فلانی نداد 

زخم زبون و تیکه کنایه و بی ادبی به خودتون و خانواده تونم که همیشه باشه 

یه جاهایی اما واقعا دلسوزانه رفتار کنه و سعی کنه مشکلات رو‌حل کنه اما باز با منت و من من کردن

مدام ازتون توقع بیجا داشته باشه و اگر انجام ندین بی احترامی کنه 

عروسی و نامزدی و اینارم کوفتتون کرده باشه 

بدجنسی هم گاهی بکنه 

نسبت به این آدم چه حسی میتونین داشته باشید؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

دوسش ندارم

ازش فاصله میگیرم

محبت بامنت محبت نیس

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
2714

حذف میکنم همچین آدمایی رو 

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم❤️خوشحالی ینی چشات هم رنگ عسل باشه ینی یه موخرمایی لپ سوراخی باشی😁😻💍 .  میگن خدا سه چیز رو با ذوق بیشتری آفریده زن ، هنر ، عشق   دوست دارم بدونم خدا موقع آفرینش زن هنرمند عاشق چه حسی داشته                                                                     من یه دخترم با افکاری که روحمو به پرواز در میاره 😻یه نویسنده با رویاهای بزرگ              آقا پسری که باهات تبادل نظر می کنم فکر بد نکن در موردم 😊 
2706