2737
2734

عاقا دانشگاه ما یه نیمکت فلزی سه نفره داشت ازینا که یه دونه پایه وسطش داره . عاقا این لق شده بود و خراب بود و یه حالت الاکلنگی پیدا کرده بود . منم نمیدونستم این خرابه رفتم گوشه اونطرف نشستم دیدم عه صندلیه اندازه دو سه سانت رفت پایین ولی دیدم ضایس تندی بلند شم ، گفتم دو دقیقه میشینم و بعد پامیشم . بعدش دیگه مشغول گوشیم شدم . لازم به ذکره من خیلللللی لاغر و کوچولو ام

سرم تو گوشیم بود یهو یه پسره اندازه دکل برق با دو متر طول و یه متر عرض زرتی نشست اون طرف صندلی ، یعنی دقیقااااا عین یه کتلت به هوا پرتاب شدم . کلللل دانشگاه رفت رو هوا ، تا یه هفته به جد و آباد خودم و صندلی و پسره و علم و دانش فحش میدادم

واااای عزیزمممم😂😂😂😂

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

😅😅😅😅😅منم سوتی خیلی بدی جلوی یه پسره دادم لعنتی لبخندش هنوز رو مخمه

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋