2410
2553
عنوان

سوال بانکی دارم کمک

121 بازدید | 11 پست

امروز چند بار لازم شد رمز اینترنتی بزنم برای کارت بانک ملتم

قبول نکرد گفت رمز اشتباه هست 

وقتی هم می‌خوام با کد ussdموجودی بگیرم میگه تعداد رمز وارد شده اشتباه، بیشتر از حد مجاز می باشد.

باید چکار کنم حالا؟ برم بانکفردا یا از خودپرداز میتونم رمز دوباره بگیرم؟

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

کارتو سوزوندی

🌷دلم برای خانه ی پدری ام تنگ شده• جایی که شیطنت هایم خریدار دارد .• جایی که همه چیز برای حالِ خوب داشتن فراهم است ...• جایی که همیشه در آن بچه ام ، و بچگی کردنم جرم نیست،که اگر ناز کنم .. پدر و مادرم، می خندند ، و نوازشم می کنند.• جایی که خوش طعم ترین غذاها وجود دارد..و هرچه خواستی نمی گویند خودت آماده کن !همه چیز بدونِ هیچ منتی مهیاست • آنجا که حتی مزه ی نان و ماستش هزار بار از پیتزا پپرونیِ بالای شهرِ اینجا بهتر است ...•  جایی که هر صبح ، بوی عطر گلدان های مادر مشام را می نوازد و صدایِ غُل غلِ سماورش ، حالِ آدم را جا می آورد • جایی که خواب های از سرِ صبح تا لنگ ظهر ؛ عجیب ، در آن می چسبد • که اگر آدم از سردیِ اولِ صبح ها چنبره زد ، کسی هست که با تمامِ عشق ، پتو رویش بیاندازد..و خوابِ شبها ، هیچ نگرانی و ترسی ندارد. جایی که تماشای برنامه کودک از نوع نوستالژی ، بیشتر از نوشیدنی های انرژی زا ، به آدم انرژی می دهد• آنجا که جنسِ قربان صدقه هایش فرق داد!من دلم همین گوشه از دنیا را تا ابد میخواهد.کنارِ پدر و مادری که از لبخندشان ؛تمام باورهایِ مرده ام جان بگیرند !🌷
کارتو سوزوندی

نه والا عصری هم باهاش از مغازه خرید کردم

بعدشم اصلا رمز رو اشتباه نزدم که اینجور میگه کاملا دقیق و درست زدم هر دفعه

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
عزیزم برو خودپرداز دوباره رمز بگیر برا منم اینجوری شده بود

بعد دوباره میتونم راحت خرید اینترنتی کنم؟ نیازی نیست بانک برم چیزی فعال کنن؟

و اینکه اگر دوباره همون رمز رو بزنم خودپرداز قبول میکنه؟

2714
نه والا عصری هم باهاش از مغازه خرید کردم بعدشم اصلا رمز رو اشتباه نزدم که اینجور میگه کاملا دقیق و ...

پس رمز دومت سوخته از ای تی ام برو فردا رمز دوم بگیر

ولی رمز اولت اگه سوخته باشه بایدتوبانک بری

🌷دلم برای خانه ی پدری ام تنگ شده• جایی که شیطنت هایم خریدار دارد .• جایی که همه چیز برای حالِ خوب داشتن فراهم است ...• جایی که همیشه در آن بچه ام ، و بچگی کردنم جرم نیست،که اگر ناز کنم .. پدر و مادرم، می خندند ، و نوازشم می کنند.• جایی که خوش طعم ترین غذاها وجود دارد..و هرچه خواستی نمی گویند خودت آماده کن !همه چیز بدونِ هیچ منتی مهیاست • آنجا که حتی مزه ی نان و ماستش هزار بار از پیتزا پپرونیِ بالای شهرِ اینجا بهتر است ...•  جایی که هر صبح ، بوی عطر گلدان های مادر مشام را می نوازد و صدایِ غُل غلِ سماورش ، حالِ آدم را جا می آورد • جایی که خواب های از سرِ صبح تا لنگ ظهر ؛ عجیب ، در آن می چسبد • که اگر آدم از سردیِ اولِ صبح ها چنبره زد ، کسی هست که با تمامِ عشق ، پتو رویش بیاندازد..و خوابِ شبها ، هیچ نگرانی و ترسی ندارد. جایی که تماشای برنامه کودک از نوع نوستالژی ، بیشتر از نوشیدنی های انرژی زا ، به آدم انرژی می دهد• آنجا که جنسِ قربان صدقه هایش فرق داد!من دلم همین گوشه از دنیا را تا ابد میخواهد.کنارِ پدر و مادری که از لبخندشان ؛تمام باورهایِ مرده ام جان بگیرند !🌷
بعد دوباره میتونم راحت خرید اینترنتی کنم؟ نیازی نیست بانک برم چیزی فعال کنن؟ و اینکه اگر دوباره همو ...

اره عزیزم راحت میتونی خرید اینترنتی کنی فقط تایم داره فک کنم در عرض یک دقیقه اون رمز دوم رو که بهت میده میسوزه.

نه من از عابر بانک فعالش کردم

خودت که رمز رو نمیزنی که خود عابر بانک یه کد میده 

البته از چند طریق میشه فعال کرد مثلا با برنامه شصت یا ussd

که من همون usdd رو فعال کردم

اره عزیزم راحت میتونی خرید اینترنتی کنی فقط تایم داره فک کنم در عرض یک دقیقه اون رمز دوم رو که بهت م ...

عزیزم اینا که گفتی میشه همون رمز پویا یا رمز یکبار مصرف؟؟؟