1542
1480
عنوان

اصلا دوسش ندارم...

| مشاهده متن کامل بحث + 100870 بازدید | 1531 پست

ببین خانمی شما باهوشی ولی بسیار ناپخته و احساسی هستین ، منم دقیقا همین حس و نسبت به شوهرم داشتم و گاهی دارم ، توی بیشتر کارها من کارها رو بهتر انجام میدم و بهتر تصمیم گیری میکنم منم همش خودم رو سرزنش میکردم که فقط با عقلم ازدواج کردم و شوهرم هم آر نظر دیگران بسیار قابل تحسین ولی... همسر شما هوش هیجانی پایینی داره که به مرور درست میشه میتونی روش کار کنی، بهش یاد بده چجوری سعی کنه حالت چهره و احساسات طرف مقابلش بشناسه، روی حالت افسردگی خودت هم کار کن اگه همش تو خونه ای مطمینم زمان زیادی رو صرف یاداوری خاطرات گذشته میکنی چون فک میکنی حالت خوب میشه ولی واقعا اینجور نیست و این دقیقا همون کاریه که نباید بکنی ، با خودت قرار بزار به محض اینکه به گذشته برگشتی از جات بلند شو و فکر تو با دیدن تی وی یا هر چیز دیگه عوض کن سعی کن یشتر توی گروههای دوستان خانم  باشی،  باهاش خوش بگذرون یه تایمی رو تو هم مثل اون فک کن ساده و سطحی و  اینکه خودت نیستی خیلی انرژی ازت میگیره سعی کن خودت باشی اگه ناراحتی بهش بگو حتی اگه نفهمه تو خودت نریز  اگه کاری رو دوست نداری انجام بدی وانمود نکن دوست داری با ملایمت بهش بگو ، ولی حرف از جدایی و دوست نداشتنش نزن، سعی کن زمانهایی که با هم هستید بهتون خوش بگذره این باعث میشه بهش علاقه مند بشی ،مسافرت برید و... با دوستانتان بیشتر وقت بزارید و در پایان دنیا سخت گیرد بر مردمان سخت گیر، شاد باش  و ا زندگیت لذت ببر

کلا ادم خوبیه... تظاهرشم از رو نادونیشه....

وقتی شما از بالا به همسرتون نگاه کنید و اون رُ پایین تر از خودتون ببینید به احتمال خیلی زیاد این حالت در رفتار شما نمایان میشه و طرف مقابلتون این حس رُ درک میکنه.و وقتی شما فوق لیسانستون رُ از دانشگاه تهران گرفته باشید ایشون کاملا حق دارن بگن که تو دانشگاه شریف قبول میشدن و یا مثلا هوششون بالاست.چون هم شما خودتون رُ بالا میبینید و هم هرکسی دوست داره هم سطح همسرش باشه و کاملاً طبیعه به خصوص در آقایون که اصلا دوست ندارن کمتر از همسرشون باشن.که به نظر من هروقت از خودشون تعریف کردن و این چنین گفتن شما هم تایید کنید تا اون حسشون تامین بشه، که لازمه زندگیه زناشوییه.و به نظر من ایشون چون شمار رُ دوست دارن میخوان نظر شمار رُ جلب کنن.از اون جایی که گفتید،میگن بیش فعالی دارن.باز هم میگم همسرتون خیلی خوب هستن.عزیزم امیدوارم که عاشق همسرت و زندگیت بشی و خوشبخت بشی.ولی اگر خواستی تصمیم دیگه ای بگیری حتما با یک مشاوره خیلی خوب  و خبره مشورت کن.

خريد شيرخشك هاي خارجي اس ام اي ، آپتاميل ، سيميلاك ، پدياشور و نيدو با ارسال فوري و امكان پرداخت در محل از فروشگاه مادرآن 😊 

برای مشاهده کلیک کنید

چیکار کنیم.... قلبم داره میترکه... حالم امشب خیلی بده...

منممثل شما بودم دوستش نداشتم.درجه هوشش از من خیلی کمتره ولی پسر خوبیه سالمه کاریه منا دوست داشت ومحبت میکرد منم درکش نمیکردم میگفتم هم من حروم شدم هم اون دوتامون گناه داریم.8 سال بدون عشق

یه مدته به خودم تلقین میکنم دوستش دارم تا تو ذهنم میاد که دوستش ندارم زود ذهنم را عوض میکردم ومیگم  دوستش دارم.حالا دوستش دارم

میفهمم چقدر سخته.گناه داشت میدونست دوستش ندارم ولی میگفت من دوستت دارم.

مهم نیست... جواب نمیدم

عزیزم تو عاشق یکی دیگه بودی بعد وقتی وارد زندگی همسرت شدی نمیتونی اون و از خاطرت بیرون کنی واسه همین شوهرتو با همه خوبیاش دوستش نداری 

من از آن روز که دلدارم رفت
1546

وقتی میگن رابطه با نامخرم دوستی قیل ازدواج ممنوع یکی از هزاران دلیلش همینه

مزه یکی رفته زیر زبونت حالا شوهرت دیگه بهت مزه نمیذه

هرچی هم همه گفتن بازم حرفه خوذتو میزنی که دوست پسرت مزش خیلی غالیه

اسی به نظر من اول یه توبه واقعی به خاطر دوستی بانامحرم داشتی بکن از خدا با تمام وجود معذرت بخاه که دستورات خدارو به راحتی اب خوردن زیر پا گذاشتی توبه...توبه....

بعد هم واقعا با خلوص نیت از خدا بخاه محبت شوهرتو بذاره تو دلت حتی ختم بردار مثله چهل روز حدیث کسا

وخوذتم تلاش کن مطمئن باش نتیجشو میبینی

درضمن توی ذهنت هم به نامحرم فک نکن وبازم از خدا بخاه کمکت کنه که اون نامحرمو فراموش کنی

مطمئنم اگه حقیقتا روبه سوی خدا کنی معجزشو میبینی

فقط مواظب وسوسه های شیطان باش بذجور داره تورو به ورطه نابودی میکشونه😢

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ازاین تاپیکت و درددل و مشورتت ب نتیجه ایم رسیدی یانه ؟ زندگیتو ادامه میدی یا بازم فکر جدایی ... خیلی ...

خیلی چیزا تو ذهنمه.

هنوز تصمیم نگرفتم...

دارم تجزیه تحلیل میکنم...

میخوام جور کنم یه هفته. برم. با دوستم مسافرت از زندگیم دور باشم

وقتی شما از بالا به همسرتون نگاه کنید و اون رُ پایین تر از خودتون ببینید به احتمال خیلی زیاد این حال ...

اره من میفهمم ک چه حسی داره...

ولی با حس خودم مشکل دارم....

من اون کشش جنسی رو بهش ندارم...ک اینم با دیدن خوبیاش پیدا نمیشه ک نمیشه

1432
اره من میفهمم ک چه حسی داره... ولی با حس خودم مشکل دارم.... من اون کشش جنسی رو بهش ندارم...ک اینم ...

ببین اگه اینطوریه سریع بکش بیرون از رابطه  هر چه زودتر بهتر عذاب وجدان هم نداشته باش به اونم داری لطف میکنی

1537
من اصلا ازارش نمیدم... اصلا....  اتفاقا فکر میکنه بهترین زن دنیام.. فکر میکنه عاشقشم....  ...

وای باورم نمیشه استارتر هنگ کردم حست مثه حس من شوهرت مثه شوهر من مگه میشه مگه داریم

1578