1608
1609
عنوان

اصلا دوسش ندارم...

| مشاهده متن کامل بحث + 100931 بازدید | 1531 پست
توکه خودت زندگیت همش مشکله دیگرانو بد بخت نکن فاصله سنی ترامپ باهمسرش ببین واونجا که به مکرون میگه ...

ببین ترامپ فرق داره با یه مرد معمولی ترامپ یه برنده یه ابر قدرت تو با مردای ایرانی مقایسش نکن عزیزم بعدشم به نظر من ازدواج همسنی باید جا بیفته مردا در هر صورت پرو و وقیح هستن مثلا من خودم خوشبخت نیستم چون شوهرم یکی عین توعه 

خداجونم ادمم کن 😍😍😍
خداروزیتو جای دیگه بده من زن بگیرم مگه همجنس بازم دیگه جوابت نمی دم مگه تو نبودی خصوصی اون حرفای زشت ...

من اصلا تو خصوصی با تو حرف نزدم من فقط بهت درخواست دوستی دادم چون اولش با خودم گفتم تو یه خانومی و خواستم باهات مشورت کنم حالا که فهمیدم اقایی 

خداجونم ادمم کن 😍😍😍

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

رنگ رخسار برون می دهد از سر درون خانما تاپیکاشو بخونید شوهرش متنفره ازش

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂وای پوچیدم اره بذار تاپیکامو بخونن تا هیچ وقت با یه مرد سن بالا ازدواج نکنن 

خداجونم ادمم کن 😍😍😍
1613
توکه خودت زندگیت همش مشکله دیگرانو بد بخت نکن فاصله سنی ترامپ باهمسرش ببین واونجا که به مکرون میگه ...

یه رفرنس بدین برا حرفاتون.

جمله ای زیبا از جرج برنارد شاو که کنایه ایه به صحبت و دعوا کردن با انسان هایی که اونقدر پست هستند که نباید باهاشون بحث یا جدل کرد: هیچ وقت با یک خوک کشتی نگیر، چرا که تو لجن مال میشوی و او لذت می برد! 
یه رفرنس بدین برا حرفاتون.

اینم رفرانس قسمتی از حرفای شوهرش به این خانم جلو مهمونا

ه شوخی زشت جلو همسر اون اقا با من کرد و خانوم اون اقا منو مسخره کرد من بهم برخورد بحثمون شد جلو دوستش که یه مرد نامحرمه بهم گفت وسایلتو جمع کن برو خونه بابات یه فحشی هم داد که واقعا رکیک بود  اومدم برم نذاشت بعد رفتم تو اتاق کلی گریه کردم اومده تو اتاق تهدیم کرده اگه نیام بیرون میزمه به سیم اخرو  .

8
اینم رفرانس قسمتی از حرفای شوهرش به این خانم جلو مهمونا ه شوخی زشت جلو همسر اون اقا با من کرد و خان ...

فکر کنم اشتباه ریپلای کردین

من گفتم رفرنس بدین برا اون که گفتین خیانت در زوج های همسن بیشتره

جمله ای زیبا از جرج برنارد شاو که کنایه ایه به صحبت و دعوا کردن با انسان هایی که اونقدر پست هستند که نباید باهاشون بحث یا جدل کرد: هیچ وقت با یک خوک کشتی نگیر، چرا که تو لجن مال میشوی و او لذت می برد! 
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂وای پوچیدم اره بذار تاپیکامو بخونن تا هیچ وقت با یه مرد سن بالا ازدواج نکن ...

عزیزم زشت بودی خاستگار نداشتی این اقابت لطف کرد گرفتت حالام پشیمونه به زور وایسادی چیکار ناراحته تو زنشی حالشو به هم زدی جاذبه نداری فقط یک متر زبون

کاش ازش جدا شی به نطرم اگه بدونه چی تو دل و مغزته اونم حتما راضی میشه که طلاقت بده  تو نگران ا ...

منم مثه استارترم خیلی بااحترام باهاش برخورد میکردم بعضی وقتا ازش گله میکردم ولی اون انگار ب رفتاراش عادت کرده بود الانم ک خونه بابامم طلاقمو نمیده فکر میکنه برمیگردم

1523
اینم رفرانس قسمتی از حرفای شوهرش به این خانم جلو مهمونا ه شوخی زشت جلو همسر اون اقا با من کرد و خان ...

من گفتم با اختلاف سنی زیاد خوشبخت نیستم و ممنون از شما که رفتین تاپیکامو خوندین و مهر تایید زدین به حرفام معلومه که هیچ دختری با یه مرد سن بالا خوشبخت نمیشه من دلم به حال همجنس خودم میسوزه ولی تو چی 

خداجونم ادمم کن 😍😍😍

دکتر شیری یه آمار در پیجش گذاشته (دکتر شیری مشاور خانواده ).این آمار در ایرانه .. زن و شوهرهایی که بالاتر از سی سال هستن ،و هم سنن و یا زن بزرگتر از شوهره (یک الی دو سال)، زندگی با دوام تری دارن و طلاق کمتره ... 

منم مثه استارترم خیلی بااحترام باهاش برخورد میکردم بعضی وقتا ازش گله میکردم ولی اون انگار ب رفتاراش ...

چون مطمئن نیس دوسش نداری و به یه نفر دیگه فکر میکنی فک میکنه به خاطر خطای اونه که میخوای طلاق بگیری

1614