1648
1632
عنوان

اصلا دوسش ندارم...

| مشاهده متن کامل بحث + 101235 بازدید | 1531 پست

از صفحه اول تاپیکت تا الانشو خوندم

امیدوارم از دستم ناراحت نشی ولی واقعا حالم به هم خورد ازت

مگه خودت کی هستی؟ چی هستی؟؟

داری کیو گول میزنی؟؟ خودتو؟ مطمئنم اگه بعد از جدا شدنت تا چند سال هم پیش اون مردک هرزه نری ولی آخرش میری سمتش

تو همین الانم داری به شوهرت و زندگیت خیانت میکنی 

فقط خواهش میکنم زودتر از زندگی شوهرت برو بیرون چون واقعا لیاقتش رو نداری

برو بزار کسی بیاد تو زندگیش که قدرشو بدونه...

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

اصلا دلم براش تنگ نمیشه.... خیلی چیزاش ازارم میده... من ادم باهوشی ام... اون خیلی خنگه.... تحملشو ...

خب پس انتخابت غلط بوده معیار ها و سلایق متفاوتی دارین احتمالا  اگه کسیو انتخاب میکردی ک که بهت میخورد علاقه بعد ازدواج ب وجود میومد یکیش همین هوشی ک ازش گفتی میتونست باشه

خانومای مهربون لطفا برا تو راهیم دعا کنید به موقع و سالم به دنیا بیاد طاقت از دست دادن این یکی رو دیگه ندارم🙏
1613

خوشی زده زیر دلت حالا که شوهرت خوبه چرا اینجوری میکنی ؟؟؟؟همه زندگی عشق عاشقی نیست . ؟؟؟بنظرم اافسرده ای حتما مشاوره برو زندگیتو الکی خراب نکن .این افکارم بریز دور .

نکن. خواهر من نکن  .. این ششمین  عکسی که میزارم پروفایلم یعنی چه خب سعی کنین تک باشین. چقد تقلید اخه 😡😡
8
منم همینو میگم.. میگم به دور از مقایسه با عشق سابق .. بازم دوسش ندارم....

تو کامنتای اولت ننوشتی که عشق سابقی هست اما من متوجه شدم

فقط در این صورته که ادم نمیتونه همسرشو ببینه و روابط بینشون حسنه بشه

این جمله رو یه بار همسرم بهم گفت

من خودمم علامه نیستم نمیخوام نصیحت کنم 

فقط میخوام بگم به خاطر زندگیت از این فکر بیا بیرون 

اگه همچین فکری نباشه به همسرتم علاقه مند میشی

از صفحه اول تاپیکت تا الانشو خوندم امیدوارم از دستم ناراحت نشی ولی واقعا حالم به هم خورد ازت مگه خ ...

من خیلی سعی کردم قضاوتت نکنم.

اما دقیقا منم همین نظر ایشونو داشتم.

به نظرم بزرگترین نقص شوهرتون اینه که انقدر به شما بها داده که اینطور کم و کوچک دیده میشه و شما هم باورتون شده ادم خاص و مهمی هستین...

همه عیبهاتونو گفتین اما مهمترین و بزرگترینش موند.

خود بزرگ بینی...

امیدوارم یکجوری از این توهم دربیایین...

فکر کنم چاره اش همان جدایی و ازدواج با یکنفر شبیه خودتونه

خدافظ 

تو هیچوقت نمیتونی دوسش داشته باشی چون همش ب خودت میگی من دوسش ندارم نمیذاری عشق ب وجود بیاد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم منو بابایی بی صبرانه منتظرتیم انشالله بسلامتی بیای بغلمون😘😘😘

یه لحظه فکر کن دیگه نفس نمیکشه.. البته دور از جون ولی فکر مرگ عزیزان باعث میشه خیلی بیشتر قدر بدونیم.در ضمن از خدا بخواه محبتشو توی قلبت بندازه... همین که شوهرت ادم خوبیه و بهش اعتماد داری و دوستت داره کافیه که دیگه به جدایی فکر نکنی..چون گرگ کم نیست تو این دوره زمونه

1523
چی میگی واسه خودت .  عشق به این معنی نیست که یه آدم خاصو دوست داشته باشی . عشق یعنی یه آدم مع ...

خيلي زيبا نوشتي ازت خوشم اومد😊😊😊😍😍

بالاخره بعد از چند سال مبارزه با وسوسه تسليم شدم و عضو ني ني سايت شدم😁😁
اره مشکل خودمم میدونم...  عشقی ک حاضر بودم جونمو براش بدم ول کردم... ک یه زندگی خوب و عاقلانه ...

این هم جز تخیلاتته ک بهت القا میکنه همسرت رو دوست نداشته باشی بریز دور این افکار رو چه بسا با اون عشق هم ازدواج میکردی مشکلاتت باعث میشد ازش متنفر بشی

خانومای مهربون لطفا برا تو راهیم دعا کنید به موقع و سالم به دنیا بیاد طاقت از دست دادن این یکی رو دیگه ندارم🙏
1639