2737
2734
عنوان

عدم تمایل به کار بیرون خونه

232 بازدید | 14 پست

سلام دوستان.شبتون بخیر.راستش من همیشه یه معضلی داشتم.اونم اینکه تو یه خانواده تماما تحصیلکرده و شاغل بزرگ شدم بطوریکه افت میدونن حتی فقط لیسانس و کارنکردن بیدون خونه رو! اما مسئله ای که هست من همیشه از کار بیرون خونه بدم میومده.نه بخاطر تنبلی که من کارای هنری و ایمجور چیزارو خیلی دوست دارم و پیگیرم همچنین من معتقدم زن باید تا حد زیادی به خودش متکی باشه.البته این بحث طرز فکره!از اینکه بگذریم! بااینکه اصلا علاقه به درس خوندن نداشتم اما درس خوندم.به زور با یه رتبه عالی یه دانشگاه وورشته عالی.اما خب چون تحت فشار خوندم کلا از وقتی که گذاشتم پشیمونم.از اینم که بگذریم من الان با دوتا معضل روبه روام که ممنون میشم کسی تجربه داره راهنمایی کنه! من چطور به خانوادم بفهمونم که به هیچ وجه قصد اشتغال ندارم وواینقدر پاپی نباشن! از طرفی به پسرایی که به طمع یه خانواده تحصیلکرده و اینکه من حتما سرکار میرم چطور حالی کنم قصدی به هیچ وجه برای اشتغال ندارم اصلا چکار کنم همه بفهمن من نمیخوام کار کنم و این ندل خواستگارایی که زن کارمند میخوان سراغم نیان! ممنون میشم کمکم کنید!

خدایا روزی هزاربار شکرت😍

به خواستگارات دقیقا بفهمون اهل کار بیرون از خونه نیستی

به اهل خونه هم تصمیمت رو اعلام کن.البته ان شا الله تحصیلاتشون کمک کنه خوب این مسئله رو درک کنن

جهان زیادی شلوغ و درهم شده.آرام جان!کجایی؟شهر خلوت شده و دل ها مضطر.نمی آیی؟در روزگاری که زیر سایه مجسمه ی آزادی غرب وحشی رخ نمایی میکند.در دنیایی که قانونش شده گرگ باش تا خورده نشوی مرگ سزای بره هاست.چه چیزی میتواند پدری را پسری را دختری را مادری را زنی را مردی را از کنج امن خانه اش بیرون بکشد و ببرد برای خدمت.طلبه ای می گوید شیعه غسل و کفن لازم است.و داوطلبانه به غسالخانه میرود.جوانی بی سواد به بیمارستان میرود تا نظافت کند.می گوید پزشکی نمیدانم حداقل میتوانم خدمت گذار باشم.مادرانی دلواپس پشت چرخ های خیاطی ماسک و گان میدوزند.کارخانه دار خط تولید دستکش راه می اندازد.رایگان یا به قول بچه های جنگ صلواتی.موکب داران اربعین در شهر موکب سلامتی میزنند. چه چیزی این وسط انسان را به این درجه از انسانیت میرساند؟چه چیزی جز ایمان!جز توکل!جز خدا 🌹🌹حسین جانم.ارباب !این کوچه های خلوت شهر بدی کرده.گناه کار شده.اما خودت شاهدی همین کوچه محرم و صفرش جولانگاه پرچمت بوده.مردان این دیار روی اسم دخترت غیرت دارند.اسم علمدارت علی گندابی ها پرورش داده.علی اکبر ها داده ایم وقتی نام خواهرت وسط آمد.مادرمان با اشک بر شیر خواره ات شیرمان دادند.حسین جان نگاهی به حال خراب مردم این شهر کن.گوشه نگاهی از تو قیامت میکند.ما بد بودیم اما زیر پرچم شما نفس نفس زدیم.نفس را...هیاهو را...نشاط را به شهر برگردان.یک کلام ارباب.خراب کردیم. درستش کن😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم بالیسانس الان خیلی کار نیست برات ولی خاستگارها رو که علنی بهشون بگو یا اول بذار نظر خودشون رو بدن خیلی از مردها زن شاغل نمیخوان کلا راحت باش و به همه ایده هات رو رک و پوست کنده بگو

خیلی رک و راست خواستتو بیان کن و بگو. شاید،بحث کنن اما بالاخره میفهمن تو خواسته هات فرص دارن

ناخدا گفت: اگر از دریا میرسی به ساحل برگرد این دریا شاید الان از نگاهت آرام باشد اما در دلش همیشه یک غوغایی دارد که ترسو را می بلعد.      ملواندر جواب ناخدا گفت من ریسک میکنم و تلاشم را دوچندان تا در طوفان دریا کم نیاورم همانطور که صدها بار در طوفان زندگی سربلند شدم

به خانواده و خواستگارت رک حرفتو بزن مثل من به شوهرم قبل ازدواج گفتم اهل کارکردن نیستم اگرهم کارکنم درآمدم مال خودمه الانم خانوادم میگن که چرا اینهمه هزینه کردی ارشد خوندی کار نمیکنی بهشون میگم به شما ربطی نداره شماها که خرج منو نمیدین دوست ندارم کار کنم

2738
به خانواده و خواستگارت رک حرفتو بزن مثل من به شوهرم قبل ازدواج گفتم اهل کارکردن نیستم اگرهم کارکنم د ...

دقیقا 

من میخام تا دکترا بخونم 

برای کار نه 

فقط صرفا بودن تو محیط علمی و کسب تجربه 

عزیزم بالیسانس الان خیلی کار نیست برات ولی خاستگارها رو که علنی بهشون بگو یا اول بذار نظر خودشون رو ...

درد اینکه هرکی میاد خواستگاری قبلش آمار گرفته خانوادم شاغلن پس حتما منم میرم سرکار..تا حالا کسی نبوده ازم شاغل نشدنو بخواد

خدایا روزی هزاربار شکرت😍
به خانواده و خواستگارت رک حرفتو بزن مثل من به شوهرم قبل ازدواج گفتم اهل کارکردن نیستم اگرهم کارکنم د ...

عاشق صراحتت شدم😂😂😂😍اخه من حتی درس خوندنم دوست نداشتم...شخصیتم شخصیت یه زن خانه دار..روحیم ...هرکیم هرچی میخواد بگه واسم مهم نیست...ولی کسی نمیفهمه حرفمو

خدایا روزی هزاربار شکرت😍
دقیقا  من میخام تا دکترا بخونم  برای کار نه  فقط صرفا بودن تو محیط علمی و کسب تجرب ...

آینده ت به خودت مربوطه نذار کسی دخالت کنه علاقه تو هرکاری مهمترین عامله بدون علاقه اصلا پیشرفت نمیکنی به خواستگارهات هم روشن و واضح بگو که قصدکار کردن نداری 

عاشق صراحتت شدم😂😂😂😍اخه من حتی درس خوندنم دوست نداشتم...شخصیتم شخصیت یه زن خانه دار..روحیم ...هرک ...

منم علاقه ای به درس خوندن نداشتم ولی عاشق نقاشی بودم علاقه ای به کارکردن هم ندارم هم تنبلم هم دوست ندارم با جامعه در ارتباط باشم چون شخصیت مضطربی دارم دوست دارم تنها و دور از آدمها باشم الانم موسیقی کار میکنم و طراحی و آبرنگ عاشق کارهای دست ساز و هنری ام عاشق بوی رنگ روغنم بوی چوب سفال گل و گیاه

عزیزم بالیسانس الان خیلی کار نیست برات ولی خاستگارها رو که علنی بهشون بگو یا اول بذار نظر خودشون رو ...

درد اینکه هرکی میاد خواستگاری قبلش آمار گرفته خانوادم شاغلن پس حتما منم میرم سرکار..تا حالا کسی نبوده ازم شاغل نشدنو بخواد

خدایا روزی هزاربار شکرت😍
2706