2737
2734
عنوان

من خییلی از شما خوشم اومده میشه بگید چن سالتونه😐

| مشاهده متن کامل بحث + 550 بازدید | 44 پست

خب؟؟

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس اگه شوهرت پیام نداده اون طرفی که پیام داده کونش میخاریده بخاطر شغل همسرت که میگی شمارشو دارن خیلی ...

اره شوهرم می گه خانومه مشکل داشت اصلا خیلی لحن چندشی حرف می زد چی می دونم سره دو تا بچه هام قسم خورد که اصلا منو چه به این کارا 

وزن الان ۸۰💩 وزن هدف۷۰😛  هدف اول:۷۵😆

چ ببشعوره زنه

شوهرت دروغ نمیگه توام دیگه کشش نده

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
2731
اگه الان حساب زنه رو نرسی فردا منتظره اتفاقایه بدتری باش درصمن واقعا شوهرتون دست از پا خطا نکرد ...

اخه شوهرم میگه ماهی دو سه تا ازین پیام ها می یاد من پاک می کنمنمی خوام تو قاطی کنی

منم اعتماد کردم چی کنم دوسش دارم😔😔

وزن الان ۸۰💩 وزن هدف۷۰😛  هدف اول:۷۵😆

شوهرت چجوریه مگه؟ خوشگله؟

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️
2738
زنه پیام داده بوده

چرا یه کاری میکنین که شوهراتون آش نخورده و دهن سوخته بشن؟ اینجوری یه روز به خودش میاد میگه من که دارم فحششو میخورم بذار یه حالی هم بکنم

خیلیا همینجوری توی این زمینه فعال میشن چرا یه چیز کوچیکو گنده میکنین؟ رفتی بالا سرش که چرا بهت پیام دادن؟ دادن که دادن

اگه یه مرد عوضی به تو پیام بده شوهرت باید مثل اجل معلق بالا سرت ظاهر شه؟ اصلا به تو چه مربوط که یه بیمار بهت پیام داده؟ شوهرت هم همینطور به اون چه مربوط که یه بیمار بهش پیام داده؟

اخه شوهرم میگه ماهی دو سه تا ازین پیام ها می یاد من پاک می کنمنمی خوام تو قاطی کنی منم اعتماد کردم ...

خودش وقتی میگه ینی ریگی ب کفشش نیس خیالت راحت

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️
ممكنه اونوقت زنه لج كنه بدتر پيله كنه بعضيت ذات خرابن

آخه برا من پیش اومده بود یه دختره ه ر ز ه مزاحم سوهرم شده بود منم با قاطعیت رفتم به جنگش

انچنان شستم و پهنش کردم ک چند روز بعدش زنگ زدم دیگه همش گوشیش خاموش بود

خیلی دختر بی حیایی بود.حرفایی میزد ک به عمرم نشنیده بود.فقط میدونستم فحش بده!

تهدید کرد حسابی ولی چون شوهرم بی تقصیر بود نتونست غلطی کنه

اخه شوهرم میگه ماهی دو سه تا ازین پیام ها می یاد من پاک می کنمنمی خوام تو قاطی کنی منم اعتماد کردم ...

خب پس هیچی دیگه .... ایشالا که هیچی نیست همیشه به شوهرت اعتماد کن عزیزم 

2706