2703
2553

گوشی شوهرم دستم بود داشتم پیام هاشو می خوندم اینو دیدم.قیافم اینجوری شد😒😒

تو اتاق خوابیده بود با گوشی رفتم بالا سرش گفتم این چیه😤😤

گفت نمی دونم چشاشم باز نمیشد😨😨

گفتم الان بهش زنگ می زنم دیدم یه خانمی جواب داد زودی قطع کردم گفتم دیدی زن بود 

گفت بخدا من نمی دونم ولی شمارم دست هر کسی هست دیگه .تراخدا بی خیال شو من تو رو دوست دارم بابا چی می دونم این انتر کیه

وزن الان ۸۰💩 وزن هدف۷۰😛  هدف اول:۷۵😆

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

ای خدااا

این شوهرا اخرش دق میدن مارو

منم شب سر همچین مسئله ای زدیم ب تیپ و تاپ هم😔

با ريتم بخونيد...خسته تر از خسته اااام،شيشه بشكسته ااام،حالا كه از ما گذشت،اومدن يارو باش،كار خدا رو ببين،عاقبت ما رو باش🤭😑😍

ولی من خییلی ناراحت شدم و باهاش حرف نزدم تا فرداش که رفته بود ته و توی قضیه رو درآورده بود.مثل اینکه دیروزش یه خانمی تصادف کرده و شماره همسرمو گرفته واسه کاراش بعد همچین اسی به شوهرم زده

وزن الان ۸۰💩 وزن هدف۷۰😛  هدف اول:۷۵😆
2714
شوهرم پلیس راهه شماره اش تقربا دست خیلیا هست مخصوصا کسایی که تصادف می کنن شماره شوهرمو می گیرن که می ...

زنگ بزن جوری فحشش بده که برینه به خودش .شوهرت کاری نکرده ولی پای زنه رو از الان از زندگیت ببر

آنان که بودنت را قدر نمیدانند رفتنت را نامردی میخوانند
شوهرم پلیس راهه شماره اش تقربا دست خیلیا هست مخصوصا کسایی که تصادف می کنن شماره شوهرمو می گیرن که می ...

پس اگه شوهرت پیام نداده اون طرفی که پیام داده کونش میخاریده بخاطر شغل همسرت که میگی شمارشو دارن خیلیا

ولی من خییلی ناراحت شدم و باهاش حرف نزدم تا فرداش که رفته بود ته و توی قضیه رو درآورده بود.مثل اینکه ...

از همین الان دم زنه رو قیچی کن به شوهرتم بگو یجوری بهش بگه جدی برخورد کنه که دیگه انتر خانوم زنگ نزنه وگرنه داستان داریا

2706