1600
1480

گوشی شوهرم دستم بود داشتم پیام هاشو می خوندم اینو دیدم.قیافم اینجوری شد😒😒

تو اتاق خوابیده بود با گوشی رفتم بالا سرش گفتم این چیه😤😤

گفت نمی دونم چشاشم باز نمیشد😨😨

گفتم الان بهش زنگ می زنم دیدم یه خانمی جواب داد زودی قطع کردم گفتم دیدی زن بود 

گفت بخدا من نمی دونم ولی شمارم دست هر کسی هست دیگه .تراخدا بی خیال شو من تو رو دوست دارم بابا چی می دونم این انتر کیه

وزن الان ۸۰💩 وزن هدف۷۰😛  هدف اول:۷۵😆

تمام آنچه درباره‌ی هل و عرق هل باید بدانیم

کلیک کنید

1546

ای خدااا

این شوهرا اخرش دق میدن مارو

منم شب سر همچین مسئله ای زدیم ب تیپ و تاپ هم😔

با ريتم بخونيد...خسته تر از خسته اااام،شيشه بشكسته ااام،حالا كه از ما گذشت،اومدن يارو باش،كار خدا رو ببين،عاقبت ما رو باش🤭😑😍

ولی من خییلی ناراحت شدم و باهاش حرف نزدم تا فرداش که رفته بود ته و توی قضیه رو درآورده بود.مثل اینکه دیروزش یه خانمی تصادف کرده و شماره همسرمو گرفته واسه کاراش بعد همچین اسی به شوهرم زده

شوهرم پلیس راهه شماره اش تقربا دست خیلیا هست مخصوصا کسایی که تصادف می کنن شماره شوهرمو می گیرن که می ...

زنگ بزن جوری فحشش بده که برینه به خودش .شوهرت کاری نکرده ولی پای زنه رو از الان از زندگیت ببر

آنان که بودنت را قدر نمیدانند رفتنت را نامردی میخوانند
شوهرم پلیس راهه شماره اش تقربا دست خیلیا هست مخصوصا کسایی که تصادف می کنن شماره شوهرمو می گیرن که می ...

پس اگه شوهرت پیام نداده اون طرفی که پیام داده کونش میخاریده بخاطر شغل همسرت که میگی شمارشو دارن خیلیا

8
ولی من خییلی ناراحت شدم و باهاش حرف نزدم تا فرداش که رفته بود ته و توی قضیه رو درآورده بود.مثل اینکه ...

از همین الان دم زنه رو قیچی کن به شوهرتم بگو یجوری بهش بگه جدی برخورد کنه که دیگه انتر خانوم زنگ نزنه وگرنه داستان داریا

1563

اگه الان حساب زنه رو نرسی فردا منتظره اتفاقایه بدتری باش درصمن واقعا شوهرتون دست از پا خطا نکردن کاملا واضحه پس زنه رو دریاب

❣️خرسندم از بهاری که اردیبهشت‌ش بنام توست❣️

خب؟؟

خاطره زایمانمبچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است...
پس اگه شوهرت پیام نداده اون طرفی که پیام داده کونش میخاریده بخاطر شغل همسرت که میگی شمارشو دارن خیلی ...

اره شوهرم می گه خانومه مشکل داشت اصلا خیلی لحن چندشی حرف می زد چی می دونم سره دو تا بچه هام قسم خورد که اصلا منو چه به این کارا 

چ ببشعوره زنه

شوهرت دروغ نمیگه توام دیگه کشش نده

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
1578